Szukasz klimatyzacji do swojego domu? Wybierz BREVĘ!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Szukasz klimatyzacji do swojego domu? Wybierz BREVĘ!

Marka Beretta - znana w Polsce z produkcji i sprzedaży kotłów gazowych wprowadziła do swojej oferty ścienny klimatyzator BREVA typu split o klasie efektywności energetycznej A++, z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku.

aktualizacja: 2022-09-21 11:52:57

Klimatyzator BREVA służy zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania i występuje w 7 wersjach (4 - mono i 3 - multi split) o mocy 3,5-18 kW, dzięki czemu można dopasować model odpowiednio do potrzeb użytkownika, dla najlepszego komfortu i maksimum efektywności. Zaawansowany technologicznie inwerter o szerokim zakresie pracy, pozwala dostosować moc klimatyzatora w sposób ciągły analizując zapotrzebowanie budynku, gwarantując stałą temperaturę i oszczędność w zużyciu energii elektrycznej.

Klimatyzatory wyposażone są w nowoczesny wyświetlacz LED wskazujący aktualną wartość temperatury, tryb pracy sprężarki oraz komunikaty o ewentualnych błędach, którym można sterować za pomocą pilota. Z zamontowanym (opcjonalnie) zestawem Wi-Fi można wygodnie zarządzać temperaturą nawet z dala od domu. Dzięki dedykowanej aplikacji marki Beretta - BeSmart AC można ustawić tryb i czas pracy, oraz sprawdzić status urządzenia poprzez smartfon lub tablet.

Firma powiązana:
Rug Riello Urządzenia Grzewcze S.A.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Jacek

26 Cze 2022, 11:15

Jeżeli ktoś kupuje ta klimatyzacje żeby móc zdalnie nią zarządzać to niech sobie da spokój. To u nich poprostu nie działa. Jest apka trzeba przejść tylko drogę z rejestracją modułów bo nie zawsze jest łatwo no i jak już się połączysz to później przy próbie połączenia ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!