Klimatyzatory SOYAL, PULAR, FAIRY DARK/SILVER - poznaj sensacyjne nowości od Gree!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klimatyzatory SOYAL, PULAR, FAIRY DARK/SILVER - poznaj sensacyjne nowości od Gree!

Gree rozpoczyna wiosnę od spektakularnej premiery aż trzech nowych urządzeń, które zachwycą każdego wymagającego klienta. Nowoczesny design, bogate funkcje, najwyższa jakość wykonania i wszechstronny komfort działania. Wszystkie klimatyzatory są w sprzedaży od kwietnia.

aktualizacja: 2021-04-15 06:11:37

SOYAL - inteligentny klimatyzator, który zachwyca indywidualnością

Klimatyzator SOYAL
Klimatyzator SOYAL

Soyal to niezwykła nowość w ofercie Gree. Ekstrawagancki i innowacyjny design, jakiego jeszcze nie było. Urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje. Soyal ma detektor obecności ludzi, bierze pod uwagę temperaturę ciała oraz otoczenia, a następnie dostosowuje do tego swoją pracę. Absolutnym hitem jest też 7 lat gwarancji na ten model.

PULAR - imponuje wielkimi możliwościami

Klimatyzator PULAR
Klimatyzator PULAR

Wyjątkową nowością wśród klimatyzatorów ściennych Gree jest niewielkich rozmiarów Pular. Ten klasyczny w swym wyglądzie model dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Klimatyzator charakteryzuje wysoka energooszczędność i szeroka funkcjonalność. Dzięki bogatym możliwościom sterowania jego obsługa jest prosta i wygodna. Pular przyciąga uwagę nieskazitelną jakością wykonania i białym, matowym panelem.

FAIRY - najwyższa jakość i wyszukany design

Klimatyzator FAIRY
Klimatyzator FAIRY

Fairy to nowe urządzenie marki Gree, które wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Stylowy, opływowy panel z matowym wykończeniem w kolorze Silver lub Dark idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz z charakterem. Model odznacza się szerokim zakresem temperatur zewnętrznych oraz wysoką efektywnością pracy w trybie ogrzewania. Fairy to idealny wybór dla użytkowników ceniących jakość i nowoczesny wygląd klimatyzatorów.

www.gree.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje