Wentylatory dachowe VILPE® ECO IDEAL WIRELESS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Wentylatory dachowe VILPE® ECO IDEAL WIRELESS

To idealne rozwiązanie, gdy chcemy zmodernizować wentylację grawitacyjną. ECo Ideal to świetny wybór także dla budynków nowych. Jego instalacja jest łatwa i ekonomiczna. Może być niezależna od umiejscowienia duktów kominowych, przez co zapewnia większą swobodę projektową.

aktualizacja: 2021-03-16 08:10:25

System składa się z wentylatora dachowego oraz bezprzewodowych czujników, które mierzą wilgotność względną (RH) oraz poziom dwutlenku węgla (CO2) w pomieszczeniu. Wyniki tych pomiarów przesyłają do sterownika, który reguluje pracą wentylatora. Panel programowania pozwala na wybór kilku trybów pracy systemu: poza domem, w domu, czasowy tryb maksymalny, automatyczny (kiedy system bazuje na wskazaniach czujników).

Przy zastosowaniu dodatkowych czujników: wilgotności i CO2, można monitorować kilka pomieszczeń w budynku. Wentylatory dachowe VILPE są projektowane i produkowane w Finlandii. Spełniają wysokie kryteria techniczne i estetyczne. Zapewniają bezpieczeństwo instalacji i długowieczność działania.

https://www.vilpe.com/vilpe-solutions

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje