Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Rekuperatory obrotowe norweskiej marki ENSY: pochłanianie z odświeżaniem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Rekuperatory obrotowe norweskiej marki ENSY: pochłanianie z odświeżaniem

Rekuperatory obrotowe norweskiej marki ENSY to wyjątkowo wydajne, w pełni zautomatyzowane urządzenia do wentylacji mechanicznej dla domów jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie dostępne modele połączyć można z dedykowanym okapem kuchennym dla jeszcze większej skuteczności odświeżania oraz wymiany powietrza.

aktualizacja: 2020-11-12 13:59:56

- W codziennych warunkach mieszkalnych najwięcej niezdrowego powietrza kumuluje się w dwóch pomieszczeniach: w kuchni, w której gotujemy oraz w łazience, w której bierzemy gorący prysznic lub robimy pranie. Dzieje się tak dlatego, że unoszące się opary nie są dostatecznie sprawnie wydalane na zewnątrz, zwłaszcza zimą. Wtedy też najczęściej odczuwamy dyskomfort w oddychaniu - tłumaczy Daniel Wysocki z bydgoskiej firmy Ecomax, wyłącznego dystrybutora rekuperatorów obrotowych ENSY.

Bezpośrednie połączenie z okapem sprawia, że pochłaniane powietrze jest od razu oczyszczane i wymieniane na świeże, a dzięki opcjonalnemu włącznikowi szybkiego przewietrzenia pozbywamy się z mieszkania wszelkich przykrych zapachów. Dodatkowo rekuperatory ENSY za pomocą higrostatu (czujnik wilgotności) nieustannie monitorują poziom wilgotności wewnątrz budynku, dobierając automatycznie optymalne ustawienia dla naszego pełnego komfortu.

W ofercie firmy Ecomax dostępny jest też specjalny rekuperator już ze zintegrowanym okapem. Model AHU 200 Slim, bo o nim mowa, występuje także w opcji do zabudowy (wersja montażowa lewa lub prawa) i jest w stanie wymienić do 240 m3 powietrza na godzinę.

Więcej informacji: www.ecomax.pl/produkt/3540-rekuperator-okap-ahu-200-slim 

Firma powiązana:
ECOMAX

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje