Klimatyzatory Midea Breezeless+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Klimatyzatory Midea Breezeless+

Nowe klimatyzatory Midea Breezeless+, to największa innowacja na rynku, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, urządzenia osiągają najwyższą efektywność energetyczną - klasa A+++.

aktualizacja: 2019-07-26 08:01:49

Specjalnie zaprojektowane przez Midea żaluzje Twin Flap mają 7928 mikrootworków. Przepływający przez nie strumień powietrza przekształca się w rozproszone strugi, które niezauważalnie obniżają temperaturę w pomieszczeniu. Każdy mikrootwór jest rozmieszczony w różnych rozmiarach i kształtach, aby maksymalnie rozproszyć, nadać inny kierunek i zoptymalizować wypływające z klimatyzatora powietrze. Dzięki temu eliminowany jest nieprzyjemny, jednolity strumień powietrza, a w pomieszczeniu jest przyjemnie, chłodno i komfortowo.

Dzięki niepowtarzalnej obudowie S-wing powietrze wychodzące z urządzenia może być rozprowadzone w trzech kierunkach jednocześnie! Wyloty powietrza kierują strugę do przodu oraz na boki, dając komfortowe uczucie nawiewu 3D. Breezeless+ to najbardziej innowacyjny design jednostek ściennych na rynku, który podkreśli niepowtarzalny wystrój pomieszczenia.

Firma powiązana:
Zymetric Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny