Nawiewnik powietrza Insolio HS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nawiewnik powietrza Insolio HS

Insolio HS to pierwszy zintegrowany nawiewnik powietrza z możliwością montażu w nowoczesnych drzwiach podnoszono-przesuwnych typu HS oraz w oknach z roletą zewnętrzną.

aktualizacja: 2019-07-01 06:34:12

Insolio HS montowany jest poziomo pomiędzy górną częścią ramy a nadprożem lub pionowo w górnej części ramy okna w przypadku okien z roletą zewnętrzną. W ten sposób kanał obejmuje zarówno ramę okna jak i prowadnicę rolety, a ilość nawiewanego powietrza pozostaje niezmienna nawet przy całkowitym zamknięciu rolety.

Do podstawowego filtra Brevis Standard dołączyły dwa nowe filtry powietrza, w tym filtr z węglem aktywnym. Zaprojektowane i udoskonalone dla jeszcze lepszej ochrony przed smogiem, alergenami, szkodliwymi substancjami, a nawet nieprzyjemnymi zapachami.

Filtr Węglowy z węglem aktywnym pochłania do 45% pyłu zawieszonego PM2.5 i do 98% pyłu zawieszonego PM10, dodatkowo oczyszczając napływające powietrze z węglowodorów, substancji organicznych i alergenów.

Filtr Select to najbardziej zaawansowany filtr przeznaczony do nawiewników powietrza. Zatrzymuje do 80% pyłu zawieszonego PM2.5 i do 99% pyłu zawieszonego PM10, ograniczając przepływ szkodliwych pyłów i cząstek, np. spalin diesla, a także bakterii, zarodników i pyłków kwiatów.

Firma powiązana:
Brevis

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje