Kompaktowe centrale wentylacyjne FreshAIR+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Kompaktowe centrale wentylacyjne FreshAIR+

FreshAIR+ to nowy system firmy VERANO, polegający na doprowadzaniu świeżego, czystego powietrza do pomieszczeń, w których przebywamy na co dzień - w domu i w pracy.

aktualizacja: 2019-05-14 07:57:21

Rodzina produktów freshAIR+ obejmuje rekuperatory, czyli kompaktowe centrale wentylacyjne wyposażone w system dwustopniowej filtracji, nagrzewnicę lub chłodnicę oraz wymiennik entalpiczny. Zastosowany system Constant Flow ułatwia regulację instalacji oraz gwarantuje stały przepływ powietrza, niezależnie od stopnia zabrudzenia filtrów.

FreshAIR+ to także grzejniki i klimakonwektory podłogowe z doprowadzeniem świeżego powietrza. Wyposażone w nowoczesne wymienniki ciepła grzejniki i klimakonwektory podłogowe dbają o komfort termiczny w pomieszczeniu dzięki możliwości lokalnej oraz centralnej regulacji. Wbudowany regulator stałego przepływu oraz zawory równoważące pozwalają na uproszczenie prac instalacyjnych. Znakomicie sprawdzają się zwłaszcza w przestrzeniach biurowych.

W gamie produktów freshAir+ znajdują się także kanałowe nagrzewnice i chłodnice powietrza. Nagrzewnice i chłodnice mają wbudowany zawór regulacyjny i siłownik. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykonanie połączeń rozłącznych, np. za pomocą złączki PEX. Chłodnice dostępne także w wariancie z wbudowaną pompką skroplin.

Firma powiązana:
Verano

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny