Rekuperator PremAIR-450 w ofercie Alnor

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Rekuperator PremAIR-450 w ofercie Alnor

Na tegorocznych targach Forum Wentylacja oraz na międzynarodowych targach Mostra Convegno w Mediolanie miała premierę najnowsza jednostka PremAIR-450.

aktualizacja: 2018-08-02 07:29:22

Rekuperator ten jest produktem polskim - od wstępnej wizji do finalnej konstrukcji stworzony przez dział R&D firmy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Do konstrukcji zostały użyte najlepsze komponenty dostępne na rynku - certyfikowany przez Eurovent wymiennik przeciwprądowy z materiału PET i energooszczędny wentylator EC o wysokim sprężu 1000 Pa.

Największym atutem jednostki jest jednak jej obudowa - wykonana z polipropylenu spienionego (EPP). Jest to nowoczesne tworzywo sztuczne, które strukturą i wyglądem przypomina styropian, charakteryzujące się doskonałymi parametrami wytrzymałości. Obudowa z EPP ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, poprawia izolacyjność cieplną urządzenia, ogranicza wpływ mostków cieplnych, a także przyczynia się do poprawy parametrów akustycznych, przy czym jest bardzo lekka - zaledwie 32 kg.

Jednostka komunikuje się bezprzewodowo przez aplikację mobilną (systemy Android i iOS) z wszystkimi akcesoriami: czujnikami CO2 i RH, sterownikami i bramką internetową.

Firma powiązana:
Alnor Systemy Wentylacji

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny