Centrala wentylacyjna Östberg HERU S

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Centrala wentylacyjna Östberg HERU S

Centrala wentylacyjna Östberg HERU S to rekuperator wyposażony w obrotowy wymiennik ciepła, który zapewnia zarówno odzysk ciepła na poziomie 86%, jak i odzysk wilgoci, dzięki czemu mieszkańcy nie odczują dyskomfortu tzw. suchego powietrza w pomieszczeniu.

aktualizacja: 2022-12-09 09:34:27

Rekuperatory szwedzkiego producenta wyposażone zostały w dokładne filtry klasy F7, dzięki czemu zatrzymają wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając czyste powietrze, wolne nawet od alergenów i smogu. Atutem urządzenia jest fakt, że może być zamontowane w pomieszczeniach nieogrzewanych, np. na nieużytkowym poddaszu. Na urządzenia przysługuje 5 lat gwarancji.

Generalnym dystrybutorem produktów marki Östberg w Polsce jest Neovent Sp. z o.o. Sp. k.

www.neovent.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!