Klimakonwektory VERANO - sposób na gorące lata i mroźne zimy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Klimakonwektory VERANO - sposób na gorące lata i mroźne zimy

Ocieplanie klimatu stało się faktem - latem temperatura nawet w Polsce jest niemal tropikalna. Warto pomyśleć o urządzeniu grzewczochłodzącym, które w Europie i Ameryce Północnej zaczyna swoją złotą erę. To klimakonwektor.

aktualizacja: 2022-10-31 06:51:37

Klimakonwektory VERANO utrzymują odpowiednią temperaturę w zimie, zaś w lecie są dobrą alternatywą dla klimatyzacji. Firma VERANO od wielu lat oferuje klimakonwektory, które montowane są w warstwie podłogowej.

Niewątpliwym atutem klimakonwektorów podłogowych jest ich "niewidoczność". Ukryte tuż pod oknem, nie zajmują dodatkowego miejsca w pomieszczeniu, zaś szeroki dobór kratek, którymi przykrywamy urządzenie, pozwala dopasować stylistycznie urządzenie do stylu pomieszczenia. W ofercie są kratki aluminiowe, stalowe, malowane w dowolnym kolorze z palety RAL.

Klimakonwektory VERANO doskonale nadają się do ogrzewania i chłodzenia niskotemperaturowego dzięki wymiennikowi o wysokiej sprawności. Jeśli zaś połączymy klimakonwektor z pompą ciepła otrzymamy niezwykle energooszczędny i wysoce ekologiczny zestaw, który służył będzie nam zarówno latem jak i zimą.

Firma powiązana:
Verano

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Domowy osuszacz powietrza - na pranie, na wilgoć i do domku letniskowego
Domowy osuszacz powietrza - na pranie, na wilgoć i do domku letniskowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!