Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL wyróżnione Złotym Medalem Konsumenckiego Lidera Jakości 2024

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL wyróżnione Złotym Medalem Konsumenckiego Lidera Jakości 2024

PRO-VENT Systemy Wentylacyjne umacnia swoją pozycję na rynku rekuperatorów i central wentylacyjnych. Marka PRO-VENT już po raz 6. zajęła pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii "Rekuperatory". To ogromny sukces firmy i jednocześnie dowód na jej rosnącą rozpoznawalność i zaufanie, jakim darzą ją klienci.

Firma PRO-VENT znana jest nie tylko w branży instalacyjnej, ale każdemu, kto miał do czynienia z wentylacją z odzyskiem ciepła (rekuperacją). Konsumencki Lider Jakości przyznawany jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań, w których zbierane są opinie aktywnych konsumentów dotyczące znajomości marki oraz jakości produktów. W efekcie czego powstaje raport wskazujący ranking produktów uznanych za najlepsze jakościowo. Dzięki temu, możliwe jest poznanie autentycznych opinii konsumentów, zarówno wykonawców jak i inwestorów indywidualnych.

W tegorocznej edycji konkursu to firma PRO-VENT Systemy Wentylacyjne uzyskała złoty medal Konsumenckiego Lidera Jakości, tym samym będąc marką o najwyższej rozpoznawalności i jakości swoich produktów, a konkretnie central wentylacyjnych (rekuperatorów) MISTRAL. Respondenci konkursu kojarzą urządzenia PRO-VENT jako "sprawdzone", "trwałe", "bezawaryjne". Zauważają również "widoczną różnicę jakości powietrza wewnątrz domu" oraz to, że urządzenia są "polecane przez fachowców, a to dużo mówi o marce".

Wysoka ocena wynika również z ponad 20-letniej pracy firmy PRO-VENT, która stała się firmą uznaną i polecaną, z mocną pozycją na rynku central wentylacyjnych i rekuperatorów.

Firma powiązana: Pro-Vent Systemy Wentylacyjne

Komentarze

Czytaj tak, jak lubisz
W wersji cyfrowej lub papierowej
Moduł czytaj tak jak lubisz