Stała oferta w zimowej odsłonie - cennik klimatyzatorów Gree

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Stała oferta w zimowej odsłonie - cennik klimatyzatorów Gree

Zima nie zaskakuje! Klimatyzatory Gree to urządzenia całoroczne, doskonałe zarówno do chłodzenia, jak i do grzania. Wszystkie klimatyzatory Gree w zimowej ofercie pozostają w niezmienionych, atrakcyjnych cenach!

aktualizacja: 2023-02-01 05:43:40

Nowy cennik w zimowej odsłonie to materiał niezwykle bogaty w cenowe oferty specjalne, ale również w podsumowanie najważniejszych parametrów technicznych urządzeń marki Gree. Znaleźć można w nim dwa moduły: RAC oraz LCAC.

Cennik otwiera moduł RAC - czyli sprawdzone i niezwykle popularne modele, jak choćby Pular, Fairy czy U-Crown. W kolejnej części, poświęconej LCAC, zawarto ciekawą i różnorodną ofertę komercyjną, a tuż po niej - urządzenia dodatkowe tj. oczyszczacze powietrza oraz klimatyzatory przenośne w zaskakująco przystępnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuje materiał niejako zamykający cennik, mianowicie - ranking klimatyzatorów Gree idealnych do grzania, absolutny skrót i meritum w zakresie ogrzewania pomieszczeń klimatyzatorami.

Szczegóły oferty dostępne są na gree.pl oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów Gree.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!