Prawdziwa rewolucja w rekuperacji rozpoczęta

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Prawdziwa rewolucja w rekuperacji rozpoczęta

17 listopada 2022 r. rozpoczęła się w Polsce rewolucja w rekuperacji. Tego dnia, punktualnie o godzinie 12:00, swoją premierę na kanale YouTube VENTIA - generalnego dystrybutora marki Komfovent w Polsce - miało rewolucyjne, innowacyjne rozwiązanie, zmieniające dotychczasowe postrzeganie komfortu i ekonomii użytkowania rekuperacji domowej.

aktualizacja: 2022-11-29 11:02:29

Eksperci VENTIA w wystąpieniu na żywo zaprezentowali korzyści płynące z zastosowania w rekuperatorach serii Domekt rewolucyjnych, innowacyjnych obrotowych wymienników ciepła II generacji - sorpcyjnych-entalpicznych. To wymiennik ciepła jest sercem rekuperatora i to on ma bezpośredni wpływ na komfort, zdrowie i samopoczucie domowników. Dzięki innowacyjnemu wymiennikowi obrotowemu - sorpcyjnemu- entalpicznemu Komfovent, możemy z zalet rekuperacji korzystać niezależnie od pory roku i warunków zewnętrznych.

Wymiennik wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań m.in.: zachowaniem optymalnej wilgotności w domu przez cały rok - zarówno zimą, dzięki najbardziej efektywnemu pasywnemu nawilżaniu oraz latem - dzięki skutecznemu pasywnemu osuszaniu; realnymi oszczędnościami - mamy gwarancję stałych kosztów użytkowania nawet przy -30°C zimą oraz rachunki za klimatyzację niższe nawet o 30 do 50% latem, a także najwyższą skuteczność odzysku zarówno ciepła, wilgoci jak i chłodu.

Jeśli dodamy do tego, że wymiennik sorpcyjny-entalpiczny pokryty jest warstwą naturalnego minerału - zeolitu, który adsorbuje wilgoć pozostając przy tym w 100% higienicznym, zrozumiemy dlaczego mówimy o prawdziwej REWOLUCJI. Zapraszamy na stronę www.ventia.pl, gdzie można dowiedzieć się znacznie więcej o tym niesamowitym rozwiązaniu.

Firma powiązana:
Ventia

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!