Nowość: kompaktowe rekuperatory HRU-MinistAIR

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość: kompaktowe rekuperatory HRU-MinistAIR

Firma Alnor Systemy Wentylacji dodała do swojej oferty central rekuperacyjnych nową serię kompaktowych rekuperatorów HRU-MinistAIR.

aktualizacja: 2022-09-30 05:27:09

Wydajność modeli HRU-MinistAIR to 250 lub 325 m3/h. Za odzysk odpowiadają wymienniki przeciwprądowe z PET oraz odzyskujące wilgoć wymienniki entalpiczne. Kompaktowe rekuperatory HRU-MinistAIR to małe i lekkie rekuperatory o szerokości 56 cm, dzięki czemu możliwy jest montaż w szafach i wąskich zabudowach. Samonośna obudowa z EPP spełnia funkcję izolacji termicznej i akustycznej. Dodatkowo o poziom wilgoci w budynku zadba wbudowany czujnik RH.

Nowatorskie rozwiązanie pozwala na montaż rekuperatora aż w 3 pozycjach. Istnieje możliwości wykonania wersji lewej lub prawej (odbicie lustrzane przyłączy), co znacznie może ułatwić dopasowanie centrali do każdego projektu. Waga rekuperatora to tylko 25 kg!

Automatyka, analogicznie do innych serii, korzysta z komunikacji bezprzewodowej, zarówno dla sterowników jak i czujników IAQ. Sterowanie możliwe jest także poprzez aplikację mobilną.

Firma powiązana:
Alnor Systemy Wentylacji

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!