System wentylacji rozdzielaczowej od Lindab

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
System wentylacji rozdzielaczowej od Lindab

Lindab wprowadził do swojej oferty autorski system wentylacji rozdzielaczowej Direct Vent, który zapewnia najwyższą szczelność domowego systemu wentylacji mechanicznej. Im większa szczelność systemu tym mniejsze zużycie energii przez rekuperator i w efekcie niższe rachunki za prąd.

aktualizacja: 2022-06-13 07:06:00

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań system wentylacji rozdzielaczowej od Lindab jest o wiele szczelniejszy od innych dostępnych na rynku. Zarówno w skrzynce rozprężnej, jak i w rozdzielaczach zastosowano uszczelki, które zamontowano na łączeniach z króćcami oraz przyłączem wylotowym/wlotowym. Dodatkowo, przyłącza rozdzielaczy jedno- i dwurzędowych wyposażone są w uszczelki EPDM. W skrzynkach i rozdzielaczach zastosowano specjalne zamki blacharskie, które podczas łączenia nie uszkadzają warstwy ocynku na blasze.

System wentylacji rozdzielaczowej Direct Vent
System wentylacji rozdzielaczowej Direct Vent

Dodatkową zaletą systemu jest krótki czas jego montażu, który nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy włożyć przewód elastyczny do króćca i unieruchomić go poprzez wsunięcie gumowego o-ringu w specjalne szczeliny umiejscowione na króćcu. W połączeniu z rekuperatorem dobrej jakości, system rozdzielaczowy Direct Vent to gwarancja wydajnej wentylacji i świeżego powietrza dla domowników na długie lata.

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl.

Firma powiązana:
Lindab Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje