Webinar Panasonic dotyczące zdalnego sterowania i monitoringu pracy pomp ciepła

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Webinar Panasonic dotyczące zdalnego sterowania i monitoringu pracy pomp ciepła

W środę 12 stycznia 2022 roku o godzinie 10:00 Panasonic organizuje webinar dotyczący zdalnego sterowania i monitoringu pracy pompy ciepła. Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne informacje, które pozwolą w pełni zrozumieć to zagadnienie.

aktualizacja: 2022-01-03 10:40:52

Pompy ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych i efektywnych rozwiązań ciepłowniczych z punktu widzenia efektywności energetycznej i neutralności ekologicznej. Poza tym, że świetnie pełnią swoją funkcję i są przyjazne środowisku, mają również dodatkowe zalety. Ich działanie wpisuje się w ideę "smart domów" - użytkownik może je obsługiwać w intuicyjny sposób przy użyciu zdalnego sterowania, a także korzystać z serwisu bez wychodzenia z domu.

Adapter sieciowy Panasonic CZ-TAW1, dzięki swoim dwóm odsłonom AQUAREA SMART Cloud i AQUAREA SERVICE Cloud to narzędzia do zdalnego monitoringu pomp ciepła Panasonic, użyteczne zarówno dla wykwalifikowanych instalatorów, jak i dla właścicieli pomp. Instalatorzy mogą dzięki nim monitorować pracę urządzeń tak, aby w przypadku konieczności diagnostyki sprzętu i korekty parametrów pracy pompy móc odpowiednio zareagować online. Dzięki temu użytkownicy zyskują komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Podczas webinaru ekspert Panasonic z wieloletnim doświadczeniem, Maciej Stawiarski, opowie jak - krok po kroku - zamontować adapter, prawidłowo stworzyć konta użytkownika i instalatora. Pokaże także proces rejestracji adaptera i wygeneruje prośbę o zdalny serwis. Podczas spotkania będzie można się również dowiedzieć, gdzie szukać poradników video i dodatkowych źródeł informacji związanych z omawianym zagadnieniem.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod linkiem. Więcej informacji na temat pomp ciepła Panasonic można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Heating & Cooling.

Firma powiązana:
Panasonic

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje