Edel-Woda - pompa ciepła do c.w.u. z funkcją chłodzenia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Edel-Woda - pompa ciepła do c.w.u. z funkcją chłodzenia

"Efektem ubocznym" podgrzewania wody użytkowej za pomocą pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel-Woda jest chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. Urządzenie to wykorzystuje temperaturę wody powrotnej z obiegu ogrzewania podłogowego. Jest doskonałą alternatywną dla agregatów wody lodowej.

aktualizacja: 2019-09-10 13:16:37

Wysokowydajny kompresor pozwala na osiągnięcie wskaźnika wydajności COP na poziomie 4,47. Inteligentny system sterowania umożliwia ekonomiczną pracę pompy w różnych trybach - ECO/KOMFORT/WAKACJE a także ustawienie pożądanej temperatury wody.

Urządzenie Edel-Woda wyróżnia niezwykle wysoki komfort użytkowania - kompaktowe wymiary, kilka wariantów pojemności (od 80 do 270 l) oraz cicha praca pozwalają na jego montaż także w mieszkaniach.

Tak jak w przypadku Edel-Powietrze zbiornik Edela-Woda wykonany jest ze stali kwasoodpornej. Pompa standardowo wyposażona została w system zapobiegania rozwojowi bakterii legionelli oraz co ważne - doskonale współpracuje z instalacjami fotowoltaicznymi.

Firma powiązana:
Ciepło-Tech sp.j.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje