Thermoval w nowej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Thermoval w nowej odsłonie

Firma Thremoval odświeża swój wizerunek - przeprowadziła lifting logo, materiałów firmowych oraz linii opakowań. Powstała także nowa, bardziej funkcjonalna strona internetowa, a do komunikacji z Klientami przygotowane zostały media społecznościowe i inne narzędzia Internetowe.

aktualizacja: 2021-11-02 07:30:23

Jako jeden z liderów rynku produktów ogrzewania elektrycznego ciągle słuchamy potrzeb naszych Klientów. Pewność i doświadczenie wynikające z 20-letniej obecności na rynku zaowocowało setkami tysięcy sprzedanych produktów i wieloma zrealizowanymi z sukcesem projektami. Pozwoliło nam to na opracowanie dopasowanych rozwiązań pod kątem użyteczności, a przede wszystkim bezpieczeństwa i korzyści dla użytkowników. Klient oczekuje, że zastosowane rozwiązania zapewnią ciepły i przytulny dom, wygodę i komfort użytkowania. Dzisiejszy rynek to nie tylko produkty, ale również sposób komunikowania oferty oraz dostarczania informacji przydatnych klientowi - mówi Anna Skalska, Dyrektor Zarządzająca Thermovala.

Firma Thermoval chce się także dzielić swoją wiedzą na temat elektrycznego ogrzewania, wokół którego narosło wiele mitów. Dlatego też na nowej stronie w "bazie wiedzy" można znaleźć rzetelne informacje oraz porady w tej tematyce.

Zmienia się zatem wizerunek firmy, natomiast wysoka jakość produktów i komplementarność proponowanych rozwiązań pozostają bez zmian. Warto to sprawdzić na www.thermoval.pl

Firma powiązana:
Thermoval Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje