Świat kolorowych grzejników

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Świat kolorowych grzejników

Obecnie inwestorzy dążą do tego, by stały w naszej strefie klimatycznej element instalacji c.o., jakim jest grzejnik, był jak najmniej widoczny lub by stanowił element ozdoby wnętrza. Odpowiedzią na potrzeby inwestorów są grzejniki REGULUS®-system oferowane w kolorach z palety RAL bez dopłaty, w cenie grzejników białych (wyjątkiem są grzejniki pokryte farbami strukturalnymi, młotkowymi, realizowane za dopłatą 10% do ceny grzejników białych).

aktualizacja: 2020-12-02 11:13:31

Grzejnik w pokoju dzieci może być wykonany w żywym kolorze, w łazience dopasowany barwą do glazury, a w salonie dobrany do stolarki lub umeblowania. Grzejnik może być niemal niewidoczny lub wręcz przeciwnie bardzo widoczny. Operowanie kolorem to prosty i zdecydowanie najtańszy sposób na uzyskanie pożądanego efektu.

Coraz częściej grzejników nie trzeba już umieszczać na ścianie okiennej, co oznacza, że nie muszą być wielkością i kształtem dopasowane do szerokości okna i miejsca pod parapetem. Mogą mieć formę grzejnika pionowego, wąskiego i wysokiego, zdobiącego wnętrze zarówno swoją bryłą jak i kolorem.

Więcej na www.regulus.com.pl

Firma powiązana:
REGULUS - system

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje