Elektryczne maty grzejne ECOFLOOR

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Elektryczne maty grzejne ECOFLOOR

Elektryczne maty grzejne ECOFLOOR stosowane są jako główny lub dodatkowy system ogrzewania montowany w pomieszczeniach bezpośrednio w kleju pod terakotą zarówno przy remontach podłóg, jak i w nowo budowanych pomieszczeniach. Ich podstawowa zaleta to szybki i łatwy montaż, niskie koszty inwestycji, bezobsługowa eksploatacja i niewidoczna instalacja grzewcza.

aktualizacja: 2019-06-27 05:52:34

Firma FENIX Polska Sp. z o.o. ostatnio znacznie poszerzyła ofertę mat grzejnych.

Obecnie dostępne są w wielu mocach w przeliczeniu na metr kwadratowy: 160 W/m2, 150 W/m2, 100 W/m2 i 80 W/m2. Ostatnio wprowadzone elektryczne maty grzejne o mocy 80 W/m2 przeznaczone są do domów energooszczędnych. Jeśli chodzi o najbardziej popularne maty grzejne o mocy 160 W/m2 stosowane zazwyczaj jako system dodatkowego komfortowego ogrzewania podłogowego to od niedawna dostępne są aż w 30 rozmiarach (od 0,5 m2 do 16,3 m2). Dzięki tak bogatemu typoszeregowi, można bez trudu dopasować matę do każdego pomieszczenia bez obawy, że część podłogi pozostanie bez ogrzewania.

Maty grzejne ECOFLOOR są jednostronnie zasilane, wykonane w oparciu o 2-żyłowy w pełni ekranowany przewód grzejny i wyposażone w 3-metrowy bezhalogenowy przewód przyłączeniowy. Mocowanie do podłoża jest bardzo proste, ponieważ odbywa się za pomocą pasków taśmy samoprzylepnej na spodzie siatki.

Firma powiązana:
FENIX Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny