Promienniki ciepła GUTTA IRH

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Promienniki ciepła GUTTA IRH

Promiennik ciepła GUTTA IRH wykorzystuje technologię opartą na emisji promieni podczerwonych. Elementy grzejne to emitery ceramiczne, o niskiej gęstości, emitujące promieniowanie podczerwone o długich falach powyżej 3000 nm.

aktualizacja: 2019-05-31 07:25:32

Technologia ta nie ogrzewa bezpośrednio powietrza w pomieszczeniu, jak to ma miejsce przy ogrzewaniu konwekcyjnym, a działa bezpośrednio na ludzkie ciało, czy przedmioty w jego otoczeniu. Powierzchnia ogrzewacza wykonana jest z użebrowanego specjalnego stopu aluminium. Panel grzewczy pokryty jest powłoką NANO. W efekcie uzyskano produkt zaawansowany technologicznie, o dużej sprawności cieplnej i żywotności.

Promienniki ciepła GUTTA IRH są bardzo wygodne, łatwe w instalacji i obsłudze. Temperaturę wewnętrzną można dowolnie regulować zdalnie za pomocą pilota, dobierając moc grzewczą w zakresach: 25%, 50%, 75% i 100% mocy oraz czas grzania z automatycznym wyłącznikiem pracy urządzenia. Ponieważ elementy grzejne mają stosunkowo niską temperaturę, promienniki o dalekiej podczerwieni nie emitują światła, hałasu (brak wentylatora), spalin, zapachu kurzu. Powietrze w pomieszczeniu jest czyste, bez unoszącego się kurzu. Zalety te spowodowały, że ten typ ogrzewania pomieszczeń jest bardzo popularny wśród osób z alergią.

Brak ograniczeń związanych z sezonem grzewczym. Użycie tego sprzętu to idealne rozwiązanie w miejscach wykorzystywanych nieregularnie czy okresowo, jak np. domek letniskowy, czy wieczorne spotkanie na tarasie.

Firma powiązana:
Gutta

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny