Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM

W nowoczesnych wnętrzach z dużymi oknami czy przeszklonymi ścianami warto rozważyć montaż niskich grzejników, które wkomponują się w architekturę wnętrza. Jednocześnie zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniu.

aktualizacja: 2018-05-24 10:25:03

Grzejniki Convector serii PREMIUM mają konstrukcję klasycznego grzejnika konwekcyjnego, z wymiennikiem ciepła umieszczonym w obudowie z blachy aluminiowej. Zastosowane w konstrukcji grzejników szlachetne materiały jak aluminium i miedź zapewniają absolutną odporność urządzeń na korozję oraz niezawodność na pokolenia.

Niskie grzejniki, które swoją konstrukcją zapewniają bezproblemowy montaż w wielu niestandardowych pomieszczeniach. W doskonały i dyskretny sposób dostarczają ciepło do pomieszczenia, a przy tym są ekonomicznym i estetycznym sposobem ogrzewania dużych przestrzeni. Dzięki swym niewielkim rozmiarom są mało widoczne i nie zajmują wiele miejsca, ale jednocześnie dostarczają odpowiednią ilość ciepła. Podstawowym kolorem jest biały, na zamówienie dostępne są kolory z palety RAL (ok. 200 kolorów).

Grzejniki Convector to produkt polski, posiadający 20-letnią gwarancję. Grzejniki serii PREMIUM z płaskimi powierzchniami zewnętrznymi, to świetnie pasujący element do wszelkiego typu pomieszczeń, łączące estetykę i funkcjonalność.

Firma powiązana:
EXTREME/CONVECTOR

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny