Regulator temperatury E55 marki ENGO Controls

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Regulator temperatury E55 marki ENGO Controls

Internetowy, natynkowy regulator temperatury, pracujący w technologii Wi-Fi 2.4 GHz, zasilany sieciowo (230 V) służy do kontrolowania każdego typu ogrzewania - zgodnie z bieżącymi potrzebami i ustawieniami użytkownika. Steruje również systemem chłodzącym. Jest łatwy w instalacji - zaprojektowany do montażu w ramce o popularnych wymiarach 55 x 55 mm.

aktualizacja: 2024-02-05 11:22:02

Produkt programowany i obsługiwany bezprzewodowo za pomocą aplikacji mobilnej ENGO Smart (wspieranej przez TUYA Cloud). Charakteryzuje się przejrzystością funkcji, jak i przemyślanym menu. Regulowana jasność wyświetlacza poprawia widoczność wskazywanych parametrów, ułatwiając ich odczyt. Dzięki nowoczesnemu algorytmowi pracy (TPI), regulator zapewnia dokładne sterowanie temperaturą pomieszczenia, co przekłada się na oszczędności w eksploatacji budynku i zmniejszenie opłat grzewczych.

Dodatkowo E55 umożliwia podłączenia czujnika temperatury podłogi lub przeniesienie punktu pomiarowego. Ma opcję zablokowania klawiszy i ustawień - na kod PIN. Może być udostępniany wielu użytkownikom. Minimalistyczny design i klasyczna kolorystyka (biel, czerń) pozwalają na dopasowanie sterownika do wystroju dowolnego wnętrza. Urządzenie jest uniwersalne i praktyczne. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych, biurowych, ale także hotelowych.

Firma powiązana:
ENGO Controls

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Rewolucja w zarządzaniu jakością powietrza w domu
Rewolucja w zarządzaniu jakością powietrza w domu
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!