Energooszczędne ogrzewanie z głowicą termostatyczną ART-200

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Energooszczędne ogrzewanie z głowicą termostatyczną ART-200

Okres zimowego ogrzewania wcale nie musi nadmiernie obciążać domowego budżetu. Sięgając po zaawansowane rozwiązania, takie jak głowica termostatyczna ART-200 od SATEL, zadbamy nie tylko o nasz komfort, ale przede wszystkim o finanse.

aktualizacja: 2024-02-05 11:39:20

Inteligentne centrale alarmowe INTEGRA lub PERFECTA 64 M od SATEL, do których podłączona jest głowica, dają możliwość wygodnego sterowania pracą grzejników za pomocą manipulatora z ekranem dotykowym (np. INT-TSI (tylko INTEGRA), INT-TSH2 czy INT-TSG2) i aplikacji mobilnej (INTEGRA CONTROL, PERFECTA CONTROL) - czyli tych samych metod, które wykorzystywane są do sterowania funkcjami związanymi z ochroną. Szybko i wygodnie wybierzemy, jaka temperatura ma panować w domu.

Możemy także zautomatyzować pracę ogrzewania. Uzależnić jego działanie od informacji, które do centrali przekazują inne urządzenia, np. czujki ruchu lub czujki temperatury. Albo zaplanować według harmonogramów (ustalenie poziomu temperatury na konkretne godziny w konkretnych dniach tygodnia) lub scenariuszy (np. przy uruchomieniu sceny "wyjście z domu", ogrzewanie może przełączyć się na tryb ECO, światła w całym domu zgasnąć, a czuwanie załączyć się).

Co ważne, ART-200 ma też funkcję tzw. detekcji otwartego okna, dzięki czemu głowica sama wykryje nagły spadek temperatury i automatycznie zakręci zawór grzejnika do momentu, w którym zarejestruje jej ponowny wzrost.

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Rewolucja w zarządzaniu jakością powietrza w domu
Rewolucja w zarządzaniu jakością powietrza w domu
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!