x-flair - doskonały grzejnik do pomp ciepła

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
x-flair - doskonały grzejnik do pomp ciepła

Dzięki znanej technologii x2 zasilania szeregowego grzejników płytowych oraz w pełni automatycznemu wspomaganiu wentylatorów, nowy grzejnik x-flair zapewnia maksymalny komfort ogrzewania przy niskiej temperaturze zasilania.

aktualizacja: 2022-11-17 09:32:39

Dzięki temu idealnie nadaje się do współpracy z nowoczesnymi źródłami ciepła - zarówno w przypadku modernizacji systemu ogrzewania, jak i w nowych budynkach. Szczególnie w istniejących budynkach umożliwia szybką i łatwą wymianę starych grzejników, jako praktyczną alternatywę dla ogrzewania podłogowego. Wentylatory osiowe są zintegrowane z grzejnikiem i znajdują się pod jego górną osłoną. Szybko rozprowadzają ciepło i pracują wyjątkowo cicho.

Wymagana prędkość jest kontrolowana w pełni automatycznie: wentylatory pracują z większą prędkością, aby szybko nagrzać pomieszczenie. Jest ona następnie automatycznie redukowana, gdy tylko w pomieszczeniu osiągnięta zostanie żądana temperatura. Może być obsługiwany jak normalny grzejnik za pomocą głowicy termostatycznej - wentylatory włączają się i wyłączają automatycznie, w zależności od potrzeb.

Ze względu na krótki czas nagrzewania i szybkie schładzanie, x-flair jest idealny do stosowania w pomieszczeniach wykorzystywanych czasowo, o krótkotrwale zmieniającym się zapotrzebowaniu na ciepło, takich jak biura lub pokoje dziecięce.

Firma powiązana:
Kermi

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!