Tinos H Flex - komfortowy, stylowy i elastyczny grzejnik dekoracyjny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Tinos H Flex - komfortowy, stylowy i elastyczny grzejnik dekoracyjny

Nowy grzejnik płytowy marki Purmo - Tinos H Flex wyróżnia się efektownym, minimalistycznym wzornictwem i zapewnia wyjątkową elastyczność montażu oraz użytkowania.

aktualizacja: 2022-11-15 09:01:02

Dzięki innowacyjnej konstrukcji rozprowadzenia wody i podłączenia środkowego dolnego instalatorzy nie muszą martwić się wyborem wersji prawej lub lewej, a decyzję po której stronie zamontować głowicę termostatyczną można podjąć nawet po zainstalowaniu grzejnika.

Tinos H Flex jest dostępny aż w 33 rozmiarach, dzięki czemu klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie wielkości, które najlepiej sprawdzą się w ich domu. Tinos H Flex doskonale komponuje się z jego pionowym odpowiednikiem - grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V. Dostępny jest w ponad 70 kolorach.

Nowy grzejnik płytowy marki Purmo - Tinos H Flex
Nowy grzejnik płytowy marki Purmo - Tinos H Flex

Dowiedz się więcej na www.purmo.pl.

Firma powiązana:
Purmo Group Poland

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!