TERMET - Lider Instalacji 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
TERMET - Lider Instalacji 2021

15 września 2021 r., podczas V. Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji firma TERMET po raz kolejny otrzymała nagrodę Lidera Instalacji.

aktualizacja: 2021-10-22 08:59:38

Konkurs Lider Instalacji jest organizowany przez redakcję "Rynku Instalacyjnego" co dwa lata. Ideą konkursu jest m.in. propagowanie innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń. Firma Termet nagrodzona została w kategorii Energooszczędność, a tytuł Lidera Instalacji przyznany został za opracowanie i wprowadzenie na rynek serii gazowych kotłów kondensacyjnych ECOCONDENS CRYSTAL II PLUS.

- Duże słowa uznania należą się naszemu Działowi Badawczo-Rozwojowemu za stworzenie kotła kondensacyjnego, który został doceniony przez ekspertów branży grzewczej. Cieszymy się, że kolejne z naszych urządzeń, dzięki wysokim parametrom techniczno-użytkowym, określone zostało LIDEREM INSTALACJI - komentuje Ryszard Satyła, Prezes Zarządu Termet S.A.

Firma powiązana:
Termet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje