Oszczędne, wygodne, ekologiczne - kotły ATMOS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Oszczędne, wygodne, ekologiczne - kotły ATMOS

Prawdziwym hitem dla planujących zakupić kocioł na drewno są kotły trójkomorowe ATMOS spełniające wymagania urządzenia wielopaliwowego. Konstrukcja tego urządzenia oferuje możliwość zmiany rodzaju paliwa, bez konieczności zmiany kotła. Użytkownik decyduje, jakim paliwem ma być w danym czasie opalany kocioł, aby było to rozwiązanie najbardziej komfortowe i ekonomiczne. Możliwa jest kombinacja takich rodzajów paliwa: drewno, węgiel, brykiety z biomasy lub pelet z biomasy.

aktualizacja: 2021-02-11 06:50:30

Eksploatacja kotłów zgazujących ATMOS jest zawsze ekologiczna, bez względu na typ paliwa. Dzięki swojej konstrukcji, emitują minimalne ilości zanieczyszczeń, plasując się w najwyższej 5. klasie czystości spalania. Decydując się na zakup kotła na drewno ATMOS, nie będziemy zmuszeni do jego wymiany w niedługim czasie jak to ma miejsce w przypadku innych kotłów, a dzięki certyfikatowi 5. klasy czystości i certyfikatowi Ecodesign inwestor może otrzymać dotację wspierającą ekologiczne źródła ciepła np. z programu Czyste Powietrze.

Gwarantem jakości kotłów na drewno ATMOS jest ponad 85 lat doświadczeń producenta będącego od wielu lat w czołówce, jeśli chodzi o jakość i funkcjonalność. Nieustannie prowadzone są intensywne prace nad doskonaleniem konstrukcji i kontrolą jakości wytwarzania.

Firma powiązana:
Mora

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje