Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Bosch Termotechnika - połączenie nowoczesności i tradycji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Bosch Termotechnika - połączenie nowoczesności i tradycji

Bosch jest znany na polskim rynku z doskonałej jakości sprzętów gospodarstwa domowego, części samochodowych oraz elektronarzędzi. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Bosch to też HVAC, czyli urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji oferowane pod markami Junkers oraz Bosch. Teraz obie marki połączyły siły oferując doskonałą jakość, tradycję i innowacyjność pod wspólnym szyldem - Bosch Termotechnika.

aktualizacja: 2020-12-14 10:33:24

Nowoczesna technologia oraz łatwość obsługi

Urządzenia Bosch Termotechnika cechuje doskonała jakość, zaawansowana technologia oraz łatwość obsługi. Większością oferowanych urządzeń użytkownicy mogą sterować z poziomu swojego smartfona. Wystarczy podłączenie do internetu i ściągnięcie aplikacji. Przykładem jest system sterowania EasyControl, który inteligentnie podąża za rytmem dnia użytkownika, dzięki czemu można zawsze cieszyć się idealną temperaturą w domu. EasyControl optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Ponadto regulator EasyControl CT200 marki Bosch przyciąga uwagę i jest prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Jego wygląd został doceniony przez kapitułę konkursu - German Design Award.

Rewolucyjny design

EasyControl to jednak nie jedyny produkt, który charakteryzuje się wyjątkowym designem. Bosch Termotechnika stawia na stylowe rozwiązania w wielu swoich urządzeniach. Dobrym przykładem jest kocioł Condens 9000i. Urządzenie wyróżnia niezwykle innowacyjny design. Jego front wykonany jest ze specjalnie wzmacnianego szkła hartowanego w kolorze białym lub czarnym. Na uwagę zasługują też zaokrąglone narożniki obudowy.

Ekologiczne rozwiązania

Bosch Termotechnika to oszczędności dla użytkownika i korzyści dla środowiska. Już na etapie opracowywania produktów marka dba o to, aby urządzenia działały w najbardziej energooszczędny sposób. Powietrzne pompy ciepła typu monoblok - Compress 7000i AW - wykorzystują odnawialne źródła energii do produkcji ciepła. To jedne z najbardziej wydajnych pomp ciepła dostępnych obecnie na rynku. Bosch Termotechnika oferuje również gruntowe pompy ciepła, zwane także pompami geotermicznymi, które wykorzystują ciepło gruntu do ogrzewania domów i podgrzewania wody. Trudno wyobrazić sobie większą niezależność. A to tylko kilka z przykładów eko-rozwiązań jakie oferuje Bosch Termotechnika.

Bosch Termotechnika to urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody i klimatyzacji oferowane pod markami Bosch oraz Junkers. Poza ofertą produktową Bosch Termotechnika zapewnia również wsparcie autoryzowanych partnerów w kwestiach instalacji i konserwacji, wydłużoną gwarancję, pomoc przed i posprzedażową regularne szkolenia oraz niezawodną - jakość Bosch.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje