Chłodnico-nagrzewnica LWF AR 1.5 od Stiebel Eltron

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Chłodnico-nagrzewnica LWF AR 1.5 od Stiebel Eltron

W budynkach, gdzie zastosowana jest pompa ciepła oraz centralne urządzenie wentylacyjne, możemy dodatkowo zastosować chłodnico-nagrzewnicę LWF AR 1.5, która wspomoże system ogrzewania.

aktualizacja: 2022-10-27 05:14:53

Jest to urządzenie, dzięki któremu dostosujesz temperaturę nawiewanego powietrza, wykorzystując energię pochodzącą z pompy ciepła. Zimą możemy podwyższać temperaturę powietrza z zewnątrz, a latem obniżać jeśli nasza pompa ciepła posiada funkcję chłodzenia.

Korzyści z zastosowania LWF AR 1.5 jest wiele. Zużywając mniej energii oszczędzamy na rachunkach, a przy tym dbamy o środowisko. Powietrze o zadanej przez nas temperaturze zapewnia wysoki komfort, a dodatkowa filtracja dba o nasze zdrowie. Rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.

Firma powiązana:
Stiebel Eltron Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!