Jedna firma wiele możliwości - postaw na OZE Projekt

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Jedna firma wiele możliwości - postaw na OZE Projekt

OZE Projekt to grupa specjalistów tworzących ekologiczne domy, niemal niegenerujące kosztów. W ich ofercie znajduje się między innymi rekuperacja, pompy ciepła czy instalacje fotowoltaiczne. Które z tych rozwiązań możesz wprowadzić w swoim domu i dlaczego warto to zrobić? Przekonaj się sam!

aktualizacja: 2021-12-01 08:48:52

Świeże wnętrza z rekuperacją

Rekuperacja to jeden z najlepszych sposobów wentylacji budynku, dzięki któremu wnętrze Twojego domu wypełni się przyjemnym i świeżym powietrzem. Produkty firmy Brink dostępne w ofercie OZE Projekt to najnowocześniejsze urządzenia słynące z innowacyjnej technologii połączonej z tradycyjnymi rozwiązaniami gwarantującymi jakość i trwałość na najwyższym poziomie.

Rekuperacja oferuje jednak nie tylko wentylację. Jakie jeszcze są możliwości tego systemu? Przede wszystkim jest to wyrównanie temperatury w całym domu. Chłodny parter oraz duszne i gorące poddasze przejdzie do historii, ponieważ dzięki układom Brink identyczna temperatura będzie panowała w każdym pomieszczeniu. Rekuperacja zapewnia także skuteczne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Dlaczego? Ponieważ oferowane przez nas urządzenia mają funkcję odzyskania ciepła.

Ogrzewanie tylko z pompą ciepła

Poruszając zagadnienie związane z ogrzewaniem domu warto rozważyć oferowane przez OZE Projekt pompy ciepła. W tym przypadku firma sprzedaje oraz instaluje jednostki dwóch producentów - Daikin oraz Fujitsu. Jakie zalety ma pompa ciepła? Przede wszystkim w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną działa ona całkowicie bezkosztowo.

Kolejne korzyści z tego rodzaju źródła ciepła to również brak konieczności tak zwanego "podkładania", jak ma to miejsce w przypadku pieców. Pompa ciepła jest bowiem całkowicie bezobsługowym urządzeniem, które po pierwszej konfiguracji może pracować całkowicie samodzielnie. Nie są zatem również potrzebne budynki gospodarcze na przechowywanie opału, a w przypadku nowego budownictwa kominy oraz kotłownie.

Co ciekawe, w przypadku osób które zdecydowały się na termomodernizację, pomieszczenia, w których ustawiony był piec zostały zamienione między inny na pralnie. Wynika to z czystości panującej w pomieszczeniu oraz znacznie większej wolnej przestrzeni, którą można uzyskać dzięki pompie. Warto dodać, że w przypadku termomodernizacji, inwestorzy mogą ubiegać się również o wysokie dofinansowanie z programu Czyste Powietrze, które może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną działa ona całkowicie bezkosztowo (fot. OZE Projekt)
Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną działa ona całkowicie bezkosztowo (fot. OZE Projekt)

Uzyskaj prąd ze słońca

Instalacje fotowoltaiczne w naszym kraju są niezwykle popularne. Rosnące ceny prądu sprawiają, że Polacy niezwykle chętnie inwestują w odnawialne źródła energii. A do nich zalicza się właśnie między innymi instalacja fotowoltaiczna, która daje znacznie więcej możliwości od produkcji darmowego prądu. Co jeszcze zyskasz inwestując we własną elektrownię słoneczną? Przede wszystkim uniezależnisz się od podwyżek cen energii, a także przyczynisz się dla środowiska. Istotny wpływ na inwestowanie w fotowoltaikę mają również dofinansowania i ulgi. Znamy już wstępne założenia programu Mój Prąd 4.0, dzięki któremu będzie można uzyskać kilka tysięcy złotych dotacji. Posiadacze elektrowni PV mogą także skorzystać z ulg podatkowych.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu (fot. OZE Projekt)
Instalacja fotowoltaiczna na dachu (fot. OZE Projekt)

Jedno spotkanie wiele możliwości

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem ekologicznych rozwiązań do swojego życia i chcesz skutecznie obniżyć koszty związane z utrzymaniem domu, zwróć się do OZE Projekt. To firma zatrudniająca blisko dwustu specjalistów z dziedziny energetyki, elektryki czy budownictwa. Kompleksowość oferty sprawia, że dzięki nim wdrożysz zarówno nowe rozwiązania grzewcze, jak i energetyczne.

Warto dodać, że wśród usług realizowanych przez firmę dostępna jest również izolacja budynków pianą PUR. To możliwie najlepszy sposób ocieplenia budynku, który jest szybki w montażu, eliminuje występowanie mostków termicznych, a także nie obciąża konstrukcji. Oprócz tego OZE Projekt dostarcza również najnowszej generacji klimatyzatory, stacje ładowania pojazdów czy magazyny energii.

Zainteresowała Cię oferta firmy? Skorzystaj z niej. Odwiedź stronę internetową ozeprojekt.pl lub zadzwoń: 89 672 40 30.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje