Multi-energetyczny produkt - SOLNEO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-05-27 12:08:15
Multi-energetyczny produkt - SOLNEO
Firma De Dietrich, której misją jest tworzenie technologii, wykorzystujących potencjał przyrody dla uzyskania oszczędności i pełnego komfortu swoich klientów, włączyła do swojej oferty kolejny, multi-energetyczny produkt - SOLNEO.

SOLNEO jest urządzeniem kompaktowym, złożonym z kondensacyjnego kotła gazowego, podgrzewacza ciepłej wody użytkowej i kompletnej grupy solarnej.

Zaletami urządzenia jest jego wysoka sprawność, niska emisja zanieczyszczeń, cicha praca, możliwość współpracy z gazem ziemnym i propanem, jak również zapewnienie w około 50% rocznego zapotrzebowania na ciepłą wodę 4 osobowej rodziny z energii słonecznej.

Multi-energetyczny produkt - SOLNEOMulti-energetyczny produkt - SOLNEO

Urządzenie zbudowano ze sprawdzonych komponentów (wymiennik izotermiczny, podgrzewacz solarny ze stacją solarną, konsola kotła i sterownik solarny) i wyposażono w zaawansowaną technologicznie, ale komunikatywną konsolę sterowniczą.

Jakość SOLNEO potwierdzają certyfikaty:

  • Certyfikowana sprawność (DIN 4702)
    40/30 °C    109%
    75/60 °C    107.8%
  • Emisja NOx < 30 mg/kWh
  • Emisja CO < 20 mg/kWh
  • Poziom hałasu Zgodny z NRA

Urządzenie SOLNEO jest przyjazne nie tylko dla jego użytkowników, ale również dla instalatorów i serwisantów De Dietrich. Przede wszystkim SOLNEO dostarczane jest w stanie kompletnie zmontowanym i wyposażonym.

Dostęp od frontu do wszystkich podzespołów, otwierany panel regulacyjny, opuszczane naczynie wzbiorcze c.o. zapewniające łatwy dostęp do wymiennika, wieszane na prawej stronie solarne naczynie wzbiorcze umożliwiające dostęp do dekla rewizyjnego podgrzewacza czy kurek spustowy w najniższym punkcie instalacji mogą brzmieć enigmatycznie dla późniejszych użytkowników urządzenia, ale gwarantują skuteczną i szybką obsługę kotła przez profesjonalistów.

De Dietrich rekomenduje zastosowanie regulacji Easymatic lub Easyradio do programowania stref czasowych c.o. i c.w.u. oraz czujnika zewnętrznego znacznie obniżającego koszty eksploatacji.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny