Moduły fotowoltaiczne KAISAI - czysta i nowoczesna energia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Moduły fotowoltaiczne KAISAI - czysta i nowoczesna energia

Moduły fotowoltaiczne KAISAI to nowe rozwiązanie odpowiadające najwyższym standardem jakościowo-technicznym na coraz większe wymagania rynku i charakteryzujące się właściwościami dostosowanymi zarówno do polskich warunków klimatycznych, jak i regulacji prawnych.

aktualizacja: 2021-08-03 05:14:48

Konstrukcja modułu zapewnia odporność nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne oraz wyzwania z nimi związane, w tym obciążenia statyczne wywołane śniegiem lub mocnymi wiatrami, pozwala także na uniwersalny montaż oraz pracę o najwyższej wydajności przez cały czas. Wymiary modułów dopasowane są do klasycznych rozwiązań konstrukcji dachowych oraz gruntowych, co ułatwia ich dobór w fazie projektowania instalacji oraz jej wykonania.

Moce produktu zostały wyznaczone ze szczególnym uwzględnieniem aktualnej wersji prawa energetycznego w Polsce i prognoz na przyszłość na rynku fotowoltaicznym. 25-letnia gwarancja wydajności, pełna certyfikacja i wysoka estetyka wykończenia sprawia, że panel złożony z modułów KAISAI z serii HiPower lub Full Black spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

www.kaisai.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje