Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Linia osprzętu Fibaro Walli dostępna w nowym kolorze

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Linia osprzętu Fibaro Walli dostępna w nowym kolorze

Zdobywca Złotego Medalu targów Budma - FIBARO Walii zawierająca inteligentne gniazda i włączniki oraz gniazda klasyczne dostępna na rynku od 2019 roku, dostępna jest w nowej, atrakcyjnej kolorystyce. Każde wnętrze wzbogaci się o ducha inteligencji w pięknej i eleganckiej formie w kolorze antracytowym.

aktualizacja: 2021-01-13 09:04:32

Głos rynku został wysłuchany

Premiera linii FIBARO Walli podczas targów CES 2019 w Las Vegas odbiła się szerokim echem i wywołała bardzo pozytywne reakcje rynku. Wielu klientów indywidualnych oraz m.in. deweloperów zainteresowanych było inteligentnymi i klastycznymi gniazdami i włącznikami z metką "Made in Poland". Większość zapytań dotyczyła dostępności produktów w najpopularniejszym wśród architektów antracytowym kolorze.

Możliwości na miarę naszych czasów

Linia Walli w kolorze antracytowym, podobnie jak jej poprzedniczka, nie będzie się ograniczać do zarządzania oświetleniem czy energią elektryczną w domach, mieszkaniach czy biurach. Jak każde z urządzeń mające styczność z elektrycznością, zadba jednocześnie o kontrolę nad wysokością rachunków, jak i zapewni komfort zdalnego użytkowania.

Przez ten czas, gdy linia FIBARO Walli w białym kolorze była dostępna w sprzedaży, trafiła do wielu klientów, mediów i influencerów na całym świecie. Informacje, które do nas spływały były bardzo pozytywne, dlatego postanowiliśmy, że wersja biała i antracytowa będą jednakowe pod względem funkcjonalności. - mówi Krystian Bergmann, Growth Director FIBARO

Przykładowo - system sam wykryje zmniejszony pobór prądu w jednym z gniazd, np. po wyłączeniu telewizora i wyłączy zasilanie pozostałych urządzeń i światło, gdy wyjdziemy z pokoju. Na tej podstawie użytkownik może wprowadzać zmiany pozwalające zmniejszyć obciążenie domowego budżetu. Możliwość powiązania działania poszczególnych urządzeń między sobą to kolejna z innowacyjnych możliwości. Ustawienie np. rolet może być przekazywane między poszczególnymi elementami systemu smart i w ten sposób można sterować kilkoma z nich na raz.

Technologia Z-Wave wykorzystana w gniazdach Walli pozwala z powodzeniem zarządzać za ich pośrednictwem innymi urządzeniami w domu, dzięki czemu zwiększa się komfort i łatwość codziennej obsługi. Dodatkowo, przełączniki wyposażone są w funkcję kontroli rodzicielskiej - istnieje możliwość wyłączenia ręcznego sterowania przełącznikiem i jego ograniczenia tylko do poziomu aplikacji mobilnej.

Kompletność linii Walli pozwala utrzymać wizualną spójność w całym domu. Wysokiej jakości design i wyjątkowa faktura materiałów zamknięta jest w formie z wpisanym podświetlanym pierścieniem LED, którego kolor można personalizować w zależności od przeznaczenia danego włącznika lub gniazda.

Włączniki i gniazda linii Walli są gotowe do współdziałania z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, czy Google Home w ramach systemu FIBARO, który wspiera te rozwiązania.

Linia osprzętu Fibaro Walli

Montaż bez konieczności przeprowadzania remontu

Warto przypomnieć, że linia gniazd i włączników FIBARO Walli, podobnie jak reszta urządzeń FIBARO, może być zamontowana w każdej chwili, także w istniejącej już instalacji. Wymiana może odbywać się etapami, stare rozwiązania mogą systematycznie być zastępowane nowymi gniazdkami i/lub włącznikami smart home FIBARO. Dzięki kompaktowym wymiarom, produkt jest gotowy do podłączenia bezpośrednio do instalacji elektrycznej i umieszczenia w puszce podtynkowej.

Produkty linii włączników i gniazd Walli dostępne w sprzedaży:

Inteligentne:

  • FIBARO Walli Switch
  • FIBARO Walli Dimmer
  • FIBARO Walli Roller Shutter
  • FIBARO Walli Outlet type E, type F

Klasyczne (N):

  • FIBARO Walli N Outlet type E, type F
  • FIBARO Walli N TV-SAT Outlet
  • FIBARO Walli N Ethernet Outlet
  • FIBARO Walli N Outlet USB

Dodatkowo, w sprzedaży dostępne są także akcesoria umożliwiające montaż urządzeń w ramkach innych producentów takich jak: Legrand, Gira oraz Schneider oraz wieloramki Walli i przyciski.

Firma powiązana:
Fibar Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje