Linia osprzętu Fibaro Walli dostępna w nowym kolorze

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Linia osprzętu Fibaro Walli dostępna w nowym kolorze

Zdobywca Złotego Medalu targów Budma - FIBARO Walii zawierająca inteligentne gniazda i włączniki oraz gniazda klasyczne dostępna na rynku od 2019 roku, dostępna jest w nowej, atrakcyjnej kolorystyce. Każde wnętrze wzbogaci się o ducha inteligencji w pięknej i eleganckiej formie w kolorze antracytowym.

aktualizacja: 2021-01-13 09:04:32

Głos rynku został wysłuchany

Premiera linii FIBARO Walli podczas targów CES 2019 w Las Vegas odbiła się szerokim echem i wywołała bardzo pozytywne reakcje rynku. Wielu klientów indywidualnych oraz m.in. deweloperów zainteresowanych było inteligentnymi i klastycznymi gniazdami i włącznikami z metką "Made in Poland". Większość zapytań dotyczyła dostępności produktów w najpopularniejszym wśród architektów antracytowym kolorze.

Możliwości na miarę naszych czasów

Linia Walli w kolorze antracytowym, podobnie jak jej poprzedniczka, nie będzie się ograniczać do zarządzania oświetleniem czy energią elektryczną w domach, mieszkaniach czy biurach. Jak każde z urządzeń mające styczność z elektrycznością, zadba jednocześnie o kontrolę nad wysokością rachunków, jak i zapewni komfort zdalnego użytkowania.

Przez ten czas, gdy linia FIBARO Walli w białym kolorze była dostępna w sprzedaży, trafiła do wielu klientów, mediów i influencerów na całym świecie. Informacje, które do nas spływały były bardzo pozytywne, dlatego postanowiliśmy, że wersja biała i antracytowa będą jednakowe pod względem funkcjonalności. - mówi Krystian Bergmann, Growth Director FIBARO

Przykładowo - system sam wykryje zmniejszony pobór prądu w jednym z gniazd, np. po wyłączeniu telewizora i wyłączy zasilanie pozostałych urządzeń i światło, gdy wyjdziemy z pokoju. Na tej podstawie użytkownik może wprowadzać zmiany pozwalające zmniejszyć obciążenie domowego budżetu. Możliwość powiązania działania poszczególnych urządzeń między sobą to kolejna z innowacyjnych możliwości. Ustawienie np. rolet może być przekazywane między poszczególnymi elementami systemu smart i w ten sposób można sterować kilkoma z nich na raz.

Technologia Z-Wave wykorzystana w gniazdach Walli pozwala z powodzeniem zarządzać za ich pośrednictwem innymi urządzeniami w domu, dzięki czemu zwiększa się komfort i łatwość codziennej obsługi. Dodatkowo, przełączniki wyposażone są w funkcję kontroli rodzicielskiej - istnieje możliwość wyłączenia ręcznego sterowania przełącznikiem i jego ograniczenia tylko do poziomu aplikacji mobilnej.

Kompletność linii Walli pozwala utrzymać wizualną spójność w całym domu. Wysokiej jakości design i wyjątkowa faktura materiałów zamknięta jest w formie z wpisanym podświetlanym pierścieniem LED, którego kolor można personalizować w zależności od przeznaczenia danego włącznika lub gniazda.

Włączniki i gniazda linii Walli są gotowe do współdziałania z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, czy Google Home w ramach systemu FIBARO, który wspiera te rozwiązania.

Linia osprzętu Fibaro Walli

Montaż bez konieczności przeprowadzania remontu

Warto przypomnieć, że linia gniazd i włączników FIBARO Walli, podobnie jak reszta urządzeń FIBARO, może być zamontowana w każdej chwili, także w istniejącej już instalacji. Wymiana może odbywać się etapami, stare rozwiązania mogą systematycznie być zastępowane nowymi gniazdkami i/lub włącznikami smart home FIBARO. Dzięki kompaktowym wymiarom, produkt jest gotowy do podłączenia bezpośrednio do instalacji elektrycznej i umieszczenia w puszce podtynkowej.

Produkty linii włączników i gniazd Walli dostępne w sprzedaży:

Inteligentne:

  • FIBARO Walli Switch
  • FIBARO Walli Dimmer
  • FIBARO Walli Roller Shutter
  • FIBARO Walli Outlet type E, type F

Klasyczne (N):

  • FIBARO Walli N Outlet type E, type F
  • FIBARO Walli N TV-SAT Outlet
  • FIBARO Walli N Ethernet Outlet
  • FIBARO Walli N Outlet USB

Dodatkowo, w sprzedaży dostępne są także akcesoria umożliwiające montaż urządzeń w ramkach innych producentów takich jak: Legrand, Gira oraz Schneider oraz wieloramki Walli i przyciski.

Firma powiązana:
FIBARO

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje