Złączniki do oświetlenia WAGO serii 224

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Złączniki do oświetlenia WAGO serii 224

Wiele osób może być zdziwionych jak łatwy może być montaż lub wymiana oświetlenia ze złączkami do oświetlenia WAGO serii 224. Jak działa rozwiązanie WAGO?

aktualizacja: 2020-06-22 04:56:52

Każdy kto podłączał lub wymieniał oświetlenie wie, że podłączenie przewodów może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza kiedy korzystamy ze zwykłych kostek śrubowych. W takim wypadku montaż oświetlenia najczęściej wymaga sprawnej współpracy 2 osób - jednej która trzyma żyrandol, i drugiej która podłącza przewody korzystając ze śrubokręta.

Wiele osób może być zdziwionych jak łatwy może być montaż lub wymiana oświetlenia ze złączkami do oświetlenia WAGO serii 224. Jak działa rozwiązanie WAGO?

Od strony instalacji wtykamy przewód jednodrutowy, a od strony żyrandola przewód linkowy. To wystarczy, aby mieć pewność, że połączyliśmy przewód w sposób trwały i pewny. Do wykonania montażu nie są potrzebne żadne narzędzia.

Złączki serii 224

Złączki serii 224 to także pewność, że montaż oświetlenia jest w pełni bezpieczny. Przy wymianie oświetlenia wystarczy pozostawić złączki na przewodach wystających z instalacji. Dzięki temu wiemy, że przewody zostały zabezpieczone i nie stwarzają zagrożenia porażenia nawet przy załączonym napięciu w instalacji.

Firma powiązana:
WAGO ELWAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje