Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design

Piękna forma, nowoczesne tworzywa i nowatorskie rozwiązania – to seria lamp Brenda, oferowanych przez firmę Spotline - dystrybutora marki SLV.

aktualizacja: 2018-10-15 10:40:20

Wykonane ze szkła satynowego i aluminium, dają subtelne światło ledowe. Średni czas świecenia to 50 tysięcy godzin! Zapewnia oświetlenie najwyższej jakości - do wyboru w wersjach lampa wisząca, kinkiety i lampy stołowe. Ta ostatnia ma wysokość 40 cm. W komplecie jest dioda LED o mocy 5,4 W, dająca ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Można ją ustawić na komodzie lub na szafce nocnej. Jej bardziej zaawansowana technologicznie wersja ma bezprzewodową ładowarkę do smartfonów z systemem Android.

Kinkiet Brenda LED doskonale współgra z lampą stojącą. Wygląda niczym aluminiowy uchwyt, podtrzymujący półkulę z satynowego szkła. Ma w komplecie diodę LED o mocy 9 W, która (tak jak w wersji stołowej) daje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Natomiast wersja wisząca ma średnicę 44,5 cm. Klosz wykonany z satynowego szkła z elementami dekoracyjnymi z aluminium, nawiązuje formą do pozostałych opraw z tej serii. W komplecie źródło światła LED o mocy 18,9 W. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja ściemniania.

Lampy z kolekcji Brenda zostały zaprojektowane przez niemieckiego designera Johannesa Toma. Okres gwarancji na lampy wynosi 5 lat.

Firma powiązana:
Spotline

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny