Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Lampa Brenda LED nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii Design

Piękna forma, nowoczesne tworzywa i nowatorskie rozwiązania – to seria lamp Brenda, oferowanych przez firmę Spotline - dystrybutora marki SLV.

aktualizacja: 2018-10-15 10:40:20

Wykonane ze szkła satynowego i aluminium, dają subtelne światło ledowe. Średni czas świecenia to 50 tysięcy godzin! Zapewnia oświetlenie najwyższej jakości - do wyboru w wersjach lampa wisząca, kinkiety i lampy stołowe. Ta ostatnia ma wysokość 40 cm. W komplecie jest dioda LED o mocy 5,4 W, dająca ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Można ją ustawić na komodzie lub na szafce nocnej. Jej bardziej zaawansowana technologicznie wersja ma bezprzewodową ładowarkę do smartfonów z systemem Android.

Kinkiet Brenda LED doskonale współgra z lampą stojącą. Wygląda niczym aluminiowy uchwyt, podtrzymujący półkulę z satynowego szkła. Ma w komplecie diodę LED o mocy 9 W, która (tak jak w wersji stołowej) daje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Natomiast wersja wisząca ma średnicę 44,5 cm. Klosz wykonany z satynowego szkła z elementami dekoracyjnymi z aluminium, nawiązuje formą do pozostałych opraw z tej serii. W komplecie źródło światła LED o mocy 18,9 W. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja ściemniania.

Lampy z kolekcji Brenda zostały zaprojektowane przez niemieckiego designera Johannesa Toma. Okres gwarancji na lampy wynosi 5 lat.

Firma powiązana:
Spotline

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny