Łączniki Simon - mały czarny detal

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Łączniki Simon - mały czarny detal

Czerń jest kolorem, który świetnie prezentuje się w każdym zestawieniu. Z białym stworzy elegancki, ponadczasowy duet. W parze z czerwienią, doda wnętrzu energii. Możemy go również zestawić z modnymi w tym Sezonie kolorami natury takimi, jak beże, szarości czy zielenie. Czerń zawsze będzie występować w naszych wnętrzach - jako odważna czarna ściana lub jako mały detal w formie łącznika. Wykończony matową strukturą sprawdzi się przez długie lata, nawet w pomieszczeniach, gdzie światło włącza się często.

aktualizacja: 2023-02-16 05:28:30

Aby podążyć za panującymi trendami, firma Kontakt-Simon niedawno wzbogaciła swoje linie osprzętu o kolor czarny mat.

I tak Aquaclick w tym klasycznym kolorze idealnie sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach roboczych - będzie również pierwszorzędnym dopełnieniem industrialnej stylizacji. Do stylu eklektycznego lub vintage - będzie pasował Simon Basic Neos. Łagodna forma, zaokrąglone brzegi i gładkie krawędzie tej serii znakomicie wpiszą się w te style.

Dla zwolenników prostych aranżacji, charakterystycznych dla stylu nowoczesnego oraz skandynawskiego, Kontakt-Simon proponuje czarny mat w seriach Simon 54 Premium oraz Simon 10.

Firma powiązana:
KONTAKT-SIMON

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!