Zdobywcy Elektro-Pucharu WAGO wyłonieni!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Zdobywcy Elektro-Pucharu WAGO wyłonieni!

Firma WAGO od wielu lat wspiera i promuje polskich elektroinstalatorów. Temu właśnie służy projekt Elektrobohater. W jego najnowszej odsłonie instalatorzy z całej polski zmierzyli się w widowiskowym teleturnieju, który wyłonił zdobywców pierwszego Pucharu Elektrobohatera. Była to również doskonała okazja, aby przypomnieć czytelnikom magazynu Budujemy Dom najważniejsze zasady dotyczące korzystania z instalacji elektrycznej.

aktualizacja: 2022-10-21 06:02:12

Do udziału w teleturnieju zgłosiło się kilkanaście drużyn instalatorów z całej Polski. W finałowych rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, które zmierzyły się w 8 konkurencjach. Zmagania uczestników komentował znany prezenter telewizyjny Dominik Strzelec. Nie zabrakło elektryzujących akcji, a napięcie trwało do ostatniej minuty. Wszystkie konkurencje można zobaczyć już teraz na stronie: www.Elektrobohater.pl.

Firma powiązana:
WAGO ELWAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!