"Twoja ekipa" na kanale Youtube korzysta ze złączek WAGO 221

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
"Twoja ekipa" na kanale Youtube korzysta ze złączek WAGO 221

Sprawna naprawa przerwanego przewodu lub błyskawiczna wymiana oświetlenia - te czynności zdecydowanie łatwiej wykonać z pomocą złączek serii 221. Dźwignia w górę, wsunąć przewód, dźwignia w dół i gotowe!

aktualizacja: 2022-09-21 06:47:05

Złączka instalacyjna z serii 221 już od dawna umożliwia montaż elektrycznych przewodów jednodrutowych, wielodrutowych oraz linkowych. Gwarantuje także bezpieczeństwo, łatwość i szybkość montażu. Teraz również w wersji przelotowej do łączenia przewodów w jednej linii.

Chcesz zobaczyć jak szybko podłączyć lampę, połączyć przerwany przewód oraz dowiedzieć się jak dbać o instalację elektryczną? Zobacz odcinek znanych youtuberów "Twoja ekipa", którzy w prosty sposób pokazują jak ułatwić sobie życie korzystając ze złączek WAGO 221. Zapraszamy do oglądania na kanale Youtube "Twoja ekipa".

Firma powiązana:
WAGO ELWAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!