Nowa marka stacji ładowania samochodów elektrycznych EMONE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa marka stacji ładowania samochodów elektrycznych EMONE

Na rynku pojawiła się nowa marka stacji ładowania samochodów elektrycznych EMONE, produkowana przez firmę Electromobility.ONE. Stacje wyróżniają się tym, że to wyroby typu Plug&Play, czyli nie wymagają skomplikowanego montażu i są gotowe do pracy od razu po podłączeniu do gniazdka lub gniazda siłowego (w zależności od wersji).

aktualizacja: 2022-07-29 04:40:41

W ofercie znajdują się wersje jedno- i trzyfazowe oraz innowacyjna stacja, która tworzy jedną, mocniejszą "superfazę" z połączenia dwóch faz instalacji elektrycznej budynku, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dopasowany do możliwości swojej domowej sieci. Dodatkowo stacja w sposób inteligentny monitoruje sieć, co pozwala na redukcję mocy ładowania po wykryciu obciążenia sieci przez inne domowe sprzęty np. AGD i RTV. Tym samym chroni przed wyłączaniem zasilania poprzez bezpieczniki (tzw. wybijaniem korków). Stacja automatycznie dostosowuje się, aby wykorzystać maksymalną dostępną moc przyłącza.

Produkty EMONE mają stopień ochrony wodoodporności (IP54) i wyposażone są w sterowanie mikroprocesorowe oraz wygodny ekran dotykowy. Dodatkowo wbudowany port USB pozwala na regularne aktualizacje oprogramowania, dostarczające wielu usprawnień oraz nowych funkcji. Kupujemy, więc produkt, który nie jest "zamknięty", tylko cały czas doskonalony. Warto zaznaczyć, że stacje są produkowane w Polsce, to daje możliwość przygotowania na zamówienie dowolnej długości kabla, zarówno po stronie zasilania, jak i po stronie ładowania. To oznacza, że mamy do czynienia z najbardziej "elastycznym" produktem na rynku. Produkcja na terenie Polski umożliwia również szybki i wygodny dostęp do zaplecza posprzedażowego i serwisowego.

www.electromobility.ONE

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!