Gniazda i włączniki Sedna Design & Elements

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Gniazda i włączniki Sedna Design & Elements

Osprzęt elektroinstalacyjny Sedna Design & Elements to synonim wyjątkowego wzornictwa, wysokiej jakości wykończenie i przystępna cena. To nowe rozwiązanie, doceniane przez instalatorów za łatwość i bezpieczeństwo instalacji oraz szeroką i nowoczesną funkcjonalność.

aktualizacja: 2022-05-30 05:12:19

Dzięki dwóm liniom do wyboru - Design i Elements, można dowolnie łączyć ze sobą ramki i mechanizmy, które perfekcyjnie odpowiadają indywidualnym gustom i preferencjom. Uniwersalne ramki od jedno- do aż pięciokrotnych umożliwiają zarówno montaż pionowy, jak i poziomy. Co więcej, mogą być instalowane w standardowych aplikacjach IP20, a także tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody i wilgoci (IP44).

Łączniki i gniazda, systemy sterowania roletami, termostaty, gniazda USB... Nowa Sedna oferuje wszystkie nowoczesne funkcje, których potrzebujemy, aby zaspokoić swoje oczekiwania oraz zapewnić komfort i wygodę domownikom w każdym wieku. Poznaj wszystkie niezwykłe zalety serii Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu!

www.onelectro.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!