Gniazda i włączniki Sedna Design & Elements

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Gniazda i włączniki Sedna Design & Elements

Osprzęt elektroinstalacyjny Sedna Design & Elements to synonim wyjątkowego wzornictwa, wysokiej jakości wykończenie i przystępna cena. To nowe rozwiązanie, doceniane przez instalatorów za łatwość i bezpieczeństwo instalacji oraz szeroką i nowoczesną funkcjonalność.

aktualizacja: 2022-05-30 05:12:19

Dzięki dwóm liniom do wyboru - Design i Elements, można dowolnie łączyć ze sobą ramki i mechanizmy, które perfekcyjnie odpowiadają indywidualnym gustom i preferencjom. Uniwersalne ramki od jedno- do aż pięciokrotnych umożliwiają zarówno montaż pionowy, jak i poziomy. Co więcej, mogą być instalowane w standardowych aplikacjach IP20, a także tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody i wilgoci (IP44).

Łączniki i gniazda, systemy sterowania roletami, termostaty, gniazda USB... Nowa Sedna oferuje wszystkie nowoczesne funkcje, których potrzebujemy, aby zaspokoić swoje oczekiwania oraz zapewnić komfort i wygodę domownikom w każdym wieku. Poznaj wszystkie niezwykłe zalety serii Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu!

www.onelectro.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!