Agregaty prądotwórcze do domów o mocy od 2 kVA do nawet 100 kVA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Agregaty prądotwórcze do domów o mocy od 2 kVA do nawet 100 kVA

Agregaty prądotwórcze są idealnym rozwiązaniem w trakcie budowy domu, ale również niezbędnym w codziennym użytkowaniu. W dzisiejszych czasach każdy z nas posiada bardzo dużo urządzeń elektrycznych. Wiele domów nie ma w ogóle doprowadzonego przyłącza gazowego, co sprawia, że stały dostęp do prądu jest konieczny.

aktualizacja: 2022-03-21 05:41:24

Potrzebujemy nieprzerwanej energii, żeby bezpiecznie i komfortowo żyć. Większość urządzeń, które mamy w domu wymaga dostępu do prądu m.in. oświetlenie, lodówka, płyta indukcyjna, piec i pompki do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej lub pompy ciepła, nie wspominając o komputerach i ładowarkach do telefonów. Czas pandemii pokazał nam, że możemy pracować i uczyć się również z domu, jednak żeby to się udało konieczny jest dostęp do prądu.

Agregaty prądotwórcze, które oferuje firma AKMEL zapewnią zasilanie podczas awarii z sieci energetyki zawodowej. Ich niewielka waga sprawia, że są mobilne i wygodne w użytkowaniu. Przenośne agregaty prądotwórcze mogą być zasilane benzyną, dieslem jak również gazem. Dostarczamy agregaty z rozruchem automatycznym - w momencie zaniku napięcia z sieci agregat automatycznie się uruchomi i przełączy na zasilanie z agregatu.

Ciekawą opcją jest także wykonanie agregatów w obudowie wyciszonej zapewniającej bardzo cichą pracę urządzenia.

www.akmel.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje