Agregaty prądotwórcze do domów o mocy od 2 kVA do nawet 100 kVA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Agregaty prądotwórcze do domów o mocy od 2 kVA do nawet 100 kVA

Agregaty prądotwórcze są idealnym rozwiązaniem w trakcie budowy domu, ale również niezbędnym w codziennym użytkowaniu. W dzisiejszych czasach każdy z nas posiada bardzo dużo urządzeń elektrycznych. Wiele domów nie ma w ogóle doprowadzonego przyłącza gazowego, co sprawia, że stały dostęp do prądu jest konieczny.

aktualizacja: 2022-03-21 05:41:24

Potrzebujemy nieprzerwanej energii, żeby bezpiecznie i komfortowo żyć. Większość urządzeń, które mamy w domu wymaga dostępu do prądu m.in. oświetlenie, lodówka, płyta indukcyjna, piec i pompki do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej lub pompy ciepła, nie wspominając o komputerach i ładowarkach do telefonów. Czas pandemii pokazał nam, że możemy pracować i uczyć się również z domu, jednak żeby to się udało konieczny jest dostęp do prądu.

Agregaty prądotwórcze, które oferuje firma AKMEL zapewnią zasilanie podczas awarii z sieci energetyki zawodowej. Ich niewielka waga sprawia, że są mobilne i wygodne w użytkowaniu. Przenośne agregaty prądotwórcze mogą być zasilane benzyną, dieslem jak również gazem. Dostarczamy agregaty z rozruchem automatycznym - w momencie zaniku napięcia z sieci agregat automatycznie się uruchomi i przełączy na zasilanie z agregatu.

Ciekawą opcją jest także wykonanie agregatów w obudowie wyciszonej zapewniającej bardzo cichą pracę urządzenia.

www.akmel.eu

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!