Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo - tak w skrócie można opisać założenia, jakie przyświecają firmie Ajax Systems, która dynamicznie wkroczyła na rynek profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, zdobywając uznanie tak klientów, jak i instalatorów.

aktualizacja: 2021-06-10 12:30:44

Wywodząca się z Kijowa marka Ajax, ciągle zaskakuje swym innowacyjnym podejściem do oferowanych produktów. Założenie jest proste: dostarczyć możliwie jak najlepsze systemy bezpieczeństwa oraz sprawić by ich obsługa i instalacja była banalnie prosta. Od wielu lat marka jest dostępna na rynku także w Polsce, oferując wsparcie dla lokalnych dystrybutorów.

Jednak Europa Wschodnia nie jest jedynym miejscem docelowym dla Ajax Systems - obecnie produkty z ich logiem dostarczane są na rynki w 121 krajach na całym globie. Kluczem jest ciągłe doskonalenie oferowanych rozwiązań, dopasowanie się do lokalnych wymagań i unowocześnianie już istniejących systemów bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami energicznej współpracy, której efektem było nawiązanie długoterminowej umowy pomiędzy Ajax Systems a G4S Denmark. Ajax stał się kluczowym dostawcą oraz partnerem biznesowym, który wspólnie z G4S będzie dostarczać rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa na rynki całego świata.

Współpraca pomiędzy firmami oraz wzajemne wsparcie technologiczne stwarza świetną okazję na dalszy rozwój Ajax Systems, gdyż gigant, jakim jest G4S z pewnością, pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego grona, partnerów, klientów oraz instalatorów, szukających prostych, ale solidnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na: abaks.lublin.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły