Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo - tak w skrócie można opisać założenia, jakie przyświecają firmie Ajax Systems, która dynamicznie wkroczyła na rynek profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, zdobywając uznanie tak klientów, jak i instalatorów.

aktualizacja: 2021-06-10 12:30:44

Wywodząca się z Kijowa marka Ajax, ciągle zaskakuje swym innowacyjnym podejściem do oferowanych produktów. Założenie jest proste: dostarczyć możliwie jak najlepsze systemy bezpieczeństwa oraz sprawić by ich obsługa i instalacja była banalnie prosta. Od wielu lat marka jest dostępna na rynku także w Polsce, oferując wsparcie dla lokalnych dystrybutorów.

Jednak Europa Wschodnia nie jest jedynym miejscem docelowym dla Ajax Systems - obecnie produkty z ich logiem dostarczane są na rynki w 121 krajach na całym globie. Kluczem jest ciągłe doskonalenie oferowanych rozwiązań, dopasowanie się do lokalnych wymagań i unowocześnianie już istniejących systemów bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami energicznej współpracy, której efektem było nawiązanie długoterminowej umowy pomiędzy Ajax Systems a G4S Denmark. Ajax stał się kluczowym dostawcą oraz partnerem biznesowym, który wspólnie z G4S będzie dostarczać rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa na rynki całego świata.

Współpraca pomiędzy firmami oraz wzajemne wsparcie technologiczne stwarza świetną okazję na dalszy rozwój Ajax Systems, gdyż gigant, jakim jest G4S z pewnością, pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego grona, partnerów, klientów oraz instalatorów, szukających prostych, ale solidnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na: abaks.lublin.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje