Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Ajax Systems - innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo - tak w skrócie można opisać założenia, jakie przyświecają firmie Ajax Systems, która dynamicznie wkroczyła na rynek profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, zdobywając uznanie tak klientów, jak i instalatorów.

aktualizacja: 2021-06-10 12:30:44

Wywodząca się z Kijowa marka Ajax, ciągle zaskakuje swym innowacyjnym podejściem do oferowanych produktów. Założenie jest proste: dostarczyć możliwie jak najlepsze systemy bezpieczeństwa oraz sprawić by ich obsługa i instalacja była banalnie prosta. Od wielu lat marka jest dostępna na rynku także w Polsce, oferując wsparcie dla lokalnych dystrybutorów.

Jednak Europa Wschodnia nie jest jedynym miejscem docelowym dla Ajax Systems - obecnie produkty z ich logiem dostarczane są na rynki w 121 krajach na całym globie. Kluczem jest ciągłe doskonalenie oferowanych rozwiązań, dopasowanie się do lokalnych wymagań i unowocześnianie już istniejących systemów bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami energicznej współpracy, której efektem było nawiązanie długoterminowej umowy pomiędzy Ajax Systems a G4S Denmark. Ajax stał się kluczowym dostawcą oraz partnerem biznesowym, który wspólnie z G4S będzie dostarczać rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa na rynki całego świata.

Współpraca pomiędzy firmami oraz wzajemne wsparcie technologiczne stwarza świetną okazję na dalszy rozwój Ajax Systems, gdyż gigant, jakim jest G4S z pewnością, pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego grona, partnerów, klientów oraz instalatorów, szukających prostych, ale solidnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na: abaks.lublin.pl

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość yeeericho

12 Cze 2021, 12:48

Co zaskakujące, system ten został opracowany na Ukrainie. I tam jest produkowany. Nie Chiny. To jest plus.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje