Elegancja i skuteczność w jednym - czujka SLIM-DUAL-LUNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Elegancja i skuteczność w jednym - czujka SLIM-DUAL-LUNA

SLIM-DUAL-LUNA jest efektem 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń do systemów alarmowych. Firma SATEL stworzyła czujkę, która zapewnia niezawodne wykrywanie intruzów, minimalizując ryzyko niepożądanych alarmów do minimum. Smukła obudowa, skrywająca w sobie dualną technologię detekcji, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, które zapewnia niezmienny elegancki wygląd przez wiele lat. Unikalna nowoczesna soczewka produkowana jest w Japonii specjalnie dla SATEL do całej serii SLIM LINE.

aktualizacja: 2021-02-17 06:10:10

SLIM-DUAL-LUNA wykrywa ruch przy pomocy dwóch różnych czujników: pasywnego czujnika podczerwieni (PIR) oraz czujnika mikrofalowego (MW), co zapewnia wysoką skuteczność detekcji ruchu nawet w pomieszczeniach gdzie są częste zmiany temperatury i ruchy powietrza (przedsionki, piwnice, garaże). Model SLIMDUAL- LUNA może pełnić rolę dodatkowego oświetlenia dzięki umieszczonym pod soczewką białym diodom LED. Funkcję tę przykładowo można wykorzystać jako lampkę nocną czy jako oświetlenie korytarza w przypadku zaniku zasilania w sieci. Oświetleniem czujki można sterować zdalnie lub zaprogramować ją tak, by świeciła przez określony czas od momentu wykrycia ruchu.

Czujka SLIM-DUAL-LUNA wyposażona jest w ledowy wskaźnik i oferuje możliwość wyboru koloru świecenia spośród 7 dostępnych opcji. W razie potrzeby funkcja ta może też być wyłączona.

Rodzina czujek SLIM LINE to wysokiej jakości sprzęt, doceniany zarówno przez właścicieli obiektów, jak i instalatorów. Inna czujka z tej serii, SLIM-PIR-LUNA, została wyróżniona przez jury konkursu Dobry Design 2020 w kategorii "Nowoczesne technologie".

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje