Stylowy smart home z czujkami ruchu SLIM LINE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Stylowy smart home z czujkami ruchu SLIM LINE

Wykonane z tworzywa wysokiej jakości, z możliwością wyboru koloru podświetlenia wskaźnika LED - rodzina czujek ruchu SLIM LINE swoim subtelnym designem idealnie wpisuje się w koncepcję każdego stylu wykończenia wnętrz. Zastosowana w nich soczewka zapewnia obszar detekcji na tyle duży, by jedna czujka objęła nadzorem powierzchnię nawet kilkuset m2.

aktualizacja: 2022-04-26 04:45:19

Dziesięć identycznie wyglądających modeli oferuje szereg funkcjonalności, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w ochronie, jak i w realizacji funkcji automatyki budynkowej. Modele LUNA wyposażone są w białe diody LED, które mogą pełnić rolę reagującego na ruch subtelnego oświetlenia lub stać się awaryjnym źródłem światła w przypadku zaniku zasilania.

Czujki w wersji PRO mają funkcję aktywnego antymaskingu, dzięki czemu próby zakrycia, zamalowania czy zaklejenia soczewki są natychmiast sygnalizowane. By zapewnić czworonożnemu pupilowi komfort bezstresowego poruszania się po domu podczas czuwania systemu - wybierz urządzenia oznaczone jako PET. Na potrzeby pomieszczeń, w których występują nagłe zmiany temperatur lub podmuchy wiatru, w serii znajdują się urządzenia o podwójnym torze detekcji - modele DUAL.

Model SLIM-PIR-LUNA otrzymał wyróżnienie w konkursie DOBRY DESIGN.

Więcej o nowych czujkach ruchu przeczytasz tutaj: www.satel.pl

Firma powiązana:
Satel

Zdaniem naszych Czytelników

Gość Irena

04 May 2022, 12:36

ja postawilam na czujniki ale otwarcia drzwi i okien glownie po to by miec mozliwosc wgladu gdyby mnie w domu nie bylo, do tego mam monitoring.. 

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły