NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet

Firma NETGEAR oferuje pełen zakres niezawodnych przełączników niezarządzalnych Plug-and-Play, zarówno do użytku domowego, jak i do małych biur domowych. Wszystkie przełączniki NETGEAR zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze standardy i są w pełni kompatybilne z aktualną architekturą sieci 10/100/1000. Dodatkowo, są one łatwe w instalacji i przyjazne w użyciu.

aktualizacja: 2017-05-26 06:04:08

Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie jakość i łatwość w obsłudze sieci firma NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet. Zapewniają one szerokie możliwości nawiązywania połączenia sieciowego zarówno w domu, jak i w małych biurach domowych.

Rozwiązania tej klasy są proste w użyciu, a dzięki swojej architekturze zapewniają błyskawicznie rozbudowanie połączenia sieciowego do wielu urządzeń. Przełączniki te to także efektywne wykorzystanie energii, które pomaga nie tylko chronić środowisko, lecz także zaoszczędzić pieniądze. Ich konstrukcja bez wentylatora umożliwia ciche działanie, zaś lekka i niewielka obudowa pozwala na ich bezproblemowe umieszczenie na biurku.

Schemat rozwiązania sieciowego dla małego biura (1-5 użytkowników)

 

Z kolei niezarządzalne przełączniki Ethernet SOHO to odporne oraz niezawodne urządzenia, wyposażone w metalowe obudowy. Obsługują one standard Power-Over-Ethernet (PoE), umożliwiając dostarczanie zasilania i danych przy użyciu pojedynczego kabla do różnych urządzeń, takich jak m.in. kamery bezpieczeństwa IP, telefony VOIP, czy punkty dostępu bezprzewodowego. Dzięki tym przełącznikom można łatwo i szybko rozbudowywać połączenia sieciowe do wielu urządzeń bez konieczności ich konfigurowania. Co ważne, obsługa funkcji takich jak priorytetyzacja ruchu 802.1p czy ramki jumbo pozwala uzyskać bezproblemową integrację z bardziej zaawansowanymi sieciami.

 

Firma powiązana:
Netgear

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość radecki

31 Maj 2017, 11:49

Akurat u nas w firmie bazujemy na sprzęcie Netgear i nie mamy z nim żadnych problemów. Ogólnie przy tych tematach chodzi głównie o niezawodność i tutaj mogę powiedzieć, że właśnie z taką niezawodnością mamy do czynienia.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny