Nowoczesne centrale alarmowe od Satel

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesne centrale alarmowe od Satel

Najnowsze manipulatory z ekranem dotykowym od SATEL: INT-TSH2 (7”) i INT-TSG2 (4,3”) zostały zaprojektowane do pracy z centralami alarmowymi z serii INTEGRA i VERSA.

aktualizacja: 2021-12-16 05:36:45

Te stylowe urządzenia przenoszą codzienną obsługę systemu na zupełnie nowy poziom. Dzięki nowemu interfejsowi codzienne sterowanie nawet rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa lub automatyki jest proste i wygodne. To za sprawą znanego ze smartfonów wieloekranowego menu, po którym można się poruszać za pomocą gestów.

Menu zostało podzielone na trzy poziomy (górny, środkowy oraz dolny), dzięki czemu użytkownikowi jest łatwiej zapamiętać rozmieszczenie poszczególnych funkcji. Motyw graficzny interfejsu jest w pełni konfigurowalny: instalator na prośbę może stworzyć autorski projekt, idealnie pasujący do domowej aranżacji, lub wybrać jeden z ponad 20 gotowych motywów.

Manipulatory dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Szklany panel chroni wyświetlacz przed zarysowaniem, a 16,7 mln kolorów w standardzie TRUE COLOR zapewnia głębię wyświetlanych obrazów, co na pewno zostanie docenione w przypadku korzystania z funkcji fotoramki.

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!