Nowoczesne centrale alarmowe od Satel

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesne centrale alarmowe od Satel

Ochrona obiektu jest głównym zadaniem systemów alarmowych. Nie oznacza to, że jedynym - nowoczesne centrale alarmowe umożliwiają również sterowanie elementami automatyki domowej. Stwarza to szeroki wachlarz możliwości sterowania różnymi instalacjami elektrycznymi.

aktualizacja: 2021-09-24 04:35:50

Takie cechy spełnia nowoczesny system alarmowy, którego serce stanowi centrala INTEGRA. Sterowanie jej pracą odbywa się w dwojaki sposób. Zdalnie, przy użyciu pilota lub aplikacji INTEGRA CONTROL zainstalowanej na urządzeniu mobilnym oraz lokalnie - za pomocą intuicyjnego manipulatora, np. dotykowych INT-TSH2 lub INT-TSG2.

Wieloekranowe i wielopoziomowe menu tych urządzeń sprawia, że obsługa nawet rozbudowanych systemów alarmowych i elementów automatyki domowej (funkcje MAKRO) jest wygodna i intuicyjna. Poruszanie po interfejsie jest dodatkowo ułatwione dzięki obsłudze gestów. Ekran pojemnościowy zapewnia płynną reakcję na dotyk. Szatę graficzną menu można zmienić, wybierając z ponad 20 dostępnych motywów lub tworząc własny. Wbudowany slot karty microSD umożliwia wgranie własnych plików: zdjęć do wygaszacza ekranu (fotoramka) czy dźwięków powiadomień. Szklany, odporny na zarysowania panel chroni wyświetlacz, który zapewnia wierne odwzorowanie ponad 16,7 mln kolorów, co będzie szczególnie odczuwalne podczas oglądania pokazu zdjęć.

INT-TSH2 ma 7-calowy wyświetlacz, natomiast INT-TSG2 z kompaktowym 4,3-calowym wyświetlaczem to jego mniejsza wersja. Ma wszystkie te same cechy co jego większy brat. To, czym się różni, to diody LED na obudowie, informujące o aktualnym stanie systemu.

Po zeskanowaniu kodu QR i można zobaczyć animację.

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA