Nowy katalog firmy Dziedzic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-08-22 08:20:32
Nowy katalog firmy Dziedzic
W najnowszym katalogu firmy Dziedzic „24h at work” znajdziemy meble biurowe, które dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością podwyższą standard wnętrz oraz zapewnią poczucie komfortu podczas pracy.

Katalog „24h at work” prezentuje kolekcje mebli biurowych, wyróżniających się wysoką jakością, ergonomią i niebanalnym wyglądem. Krzesła i fotele firmy Dziedzic zapewniają komfort użytkowania, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, gabinetach, poczekalniach, salach konferencyjnych i recepcjach.

 

Fotele i krzesła biurowe prezentowane w katalogu „24h at work” odznaczają się zarówno oryginalną stylistyką, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wśród wielu oferowanych modeli uwagę zwraca  m.in. Comodo, którego prosta forma, świetnie będzie pasować do pomieszczeń o nowoczesnym wystroju.  Wyposażony jest on w piankę zapamiętującą kształt oraz specjalne otwory wentylacyjne, które zapewniają przepływ powietrza i zapobiegają gromadzeniu się ciepła. Fotele i krzesła z kolekcji Cube wyróżniają się natomiast charakterystycznym kształtem, dopasowującym się do linii ludzkiego ciała. W ten sposób zapewniają komfort pracy na wiele godzin. Wśród krzeseł biurowych prezentowanych w katalogu znajdziemy także fotel Vegas, wyposażony w regulację głębokości siedziska oraz wysokości oparcia.

 

Najnowszy katalog firmy Dziedzic „24h at work”, poza fotelami i krzesłami biurowymi, prezentuje również stylowe sofy, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej skór, materiałów skóropodobnych i tkanin. Model Lex charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem z mocno zaakcentowanymi liniami dzielącymi oparcie. Doskonale pasuje zarówno do biur, jak i pomieszczeń mieszkalnych. Komplet Motto wyróżnia się wyrafinowaniem i elegancją. Siedziska i oparcie wypełnione są pianką, a obicie wykonane jest z wysokogatunkowej skóry.

 

W katalogu „24h at work” znajdziemy ponadto zestawienie tkanin w bogatej gamie kolorystycznej. Proponowane obicia mebli biurowych z pewnością ożywią wnętrze oraz podkreślą jego charakter.

Katalog firmy Dziedzic „24h at work”
Nowy katalog „24h at work” można zamówić na stronie internetowej firmy Dziedzic.

 


 

{mosloadmodule mod_firmy} 

 

Firma powiązana:
DZIEDZIC

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny