Jeszcze większa moc Philips Performer

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-05-12 11:48:31
Jeszcze większa moc Philips Performer
Performer, workowy odkurzacz Philips, od teraz ma jeszcze większą moc wynoszącą 2200 W, a siłę ssania aż 500 W. Zastosowane w nim filtr Ultra Clean Air HEPA 13 oraz opracowany przez Philips system uszczelnienia korpusu HEPA AirSeal to dodatkowa gwarancja, że nasz dom będzie lśnił czystością, a my unikniemy kataru, czy innych reakcji alergicznych spowodowanych zalegającym kurzem i roztoczami.

Odkurzacz FC 9170

Odkurzacze Philips Performer FC 9176, FC 9174 oraz FC 9170 posiadają silnik o mocy  2200 W oraz najwyższą wśród odkurzaczy Philips siła ssania wynoszącą 500 W.

 

Urządzenia te będą idealne dla rodzin z małymi dziećmi i alergików.

 

We wszystkich modelach, oprócz niezwykle skutecznego filtra Ultra Clean Air HEPA 13, który zatrzymuje 99,95%  drobnoustrojów, bakterii i roztoczy, zastosowano opracowany przez Philips  system uszczelnienia korpusu HEPA Air Seal. Nie pozwala on drobinkom kurzu wydostawać się z powrotem do pomieszczeń, które sprzątamy przez mikroskopijne nieszczelności obudowy, szczególnie, gdy odkurzacz ma już kilka lat. Warto pamiętać, że filtr Ultra Clean Air HEPA 13 można myć pod bieżącą wodą. Performer był testowany i jest rekomendowany przez ECARF (European Centre for Allergy Research Fundation).

 

Odkurzacz FC 9174Wygodę użytkowania gwarantuje niski poziom hałasu wynoszący 78 dB. Nasadka Tri-Active dotrze do każdego kąta w mieszkaniu, a specjalne otwory zbiorą także większy brud. Duży pojemnik o pojemności 4l pomieści zebrany kurz, a jego napełnienie będziemy mogli kontrolować patrząc na zainstalowany wskaźnik. System Clean Comfort Cassette oraz zamykany worek S-bag Anti-Odour sprawia, że pozbycie się torby z kurzem nie będzie problemem.

 

Ponadto model FC 9176 wyposażony jest w pilota do wygodnej regulacji mocy ssania. Nasadkę Super Parquet do parkietów i paneli znajduje się w modelach FC 9176 i FC 9172, natomiast model FC 9174 wśród akcesoriów posiada turboszczotkę do dywanów i wykładzin.

 

Odkurzacz FC 9176Dodatkowe parametry odkurzaczy bezrowkowych Performer marki Philips:

  • Rura teleskopowa
  • 3 nasadki
  • Gumowe kółka
  • Przewód sieciowy o długości 9 m

Sugerowane ceny:

  • Odkurzacz FC 9176 (kolor czarny)- 1299 zł
  • Odkurzacz FC 9174 (kolor czerwony) - 1179 zł
  • Odkurzacz FC 9170 (kolor granatowo-szary) - 959 zł

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
PHILIPS POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny