Meble kapitana

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
aktualizacja: 2008-03-07 11:56:00
Meble kapitana
Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebli: sof wykonanych ze skóry oraz komfortowych narożnych kanap. Każda osoba zainteresowana kupnem nowego mebla za pośrednictwem Internetu może zapoznać się z gamą oferowanych produktów oraz z ofertą kolorystyczną i materiałami, z których wykonane są meble.

Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebliTym co wyróżnia sklep , jest fakt, że kupujący nie musi martwić się o dostawę zakupionego przedmiotu, ponieważ producent zadbał o komfort swoich klientów i zapewnił darmową dostawę towaru do miejsca wskazanego przez klienta, niezależnie od wielkości przesyłki i ilości zamówionych przedmiotów. To całkowita nowość wśród sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą mebli – Captain Meble jako jedyny pokrywa w całości koszty dowozu produktów.

 

O firmie:
POLDEM to producent mebli od 10 lat sprzedający meble na rynkach europejskich. W Polsce w 3 zakładach produkujących meble dla POLDEMU zatrudnionych jest ponad 600 osób.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
POLDEM

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!